Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor éreztétek, hogy egy...

Ti mikor éreztétek, hogy egy nap többször is "rúg" a Picitek?

Figyelt kérdés
Főleg első babások válaszait várom, de bárkit meghallgatok :)
2012. dec. 6. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Első babámat várom, a 16 hét környékén éreztem először, de mivel első baba, nem voltam biztos benne hogy ő az, a 20. hétre már tudtam mikor jelentkezik, ekkor már naponta többször is éreztem. Innentől hetente egyre gyakrabbak voltak a mozgásai, egyre többször éreztem, a 25 hét körül elértünk oda, hogy azt hittem örök mozgó, a 30. hét környékén is rengeteget mozgott, de már akkor inkább erőteljes mozgásokat éreztem, a 35. hét óta máshogy mozog, érzem hogy kevesebb a helye, sokat mozog még most is, de már nem bukfencezik, hanem inkább kinyomja magát, vagy rúg egyet, egyet, ami néha fájdalmas is tud lenni. Most 37 hetes vagyok, napról napra érzem hogy erősebbeket rúg. Remélem tudtamm segíteni. Jó babavárást, könnyű szülést! 37hkm
2012. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Első babás vagyok és van fölösleg a pocakomon (ezt csak azért írom mert sokan úgy gondolják hogy akinek van egy kis háj a hasán az kevésbé érzi a babát), a 17. héten már biztos voltam benne hogy a babát érzem. Éreztem reggel és este is, napközben kb a 19. héttől érzem mocorogni. Jelenleg 22+5 hetes vagyok és szinte egész nap mocorog kisebb-nagyobb megszakításokkal.

2012. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is első babát várom.A 18.héten mozdult meg először,de akkor csak este éreztem egyszer. Olyan 20.-21.hét körül volt az hogy már napjába többször is éreztem hogy mozgolódik. :D

34+3 hkm

2012. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!