Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 gyerek után ismét terhes....

16 gyerek után ismét terhes. Láttátok a riportot?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Meghatónak, szívhez szólónak próbálták beállítani, ahogy sok zsák játékot vittek a gyerekeknek a tévések, szerintem mégis bicskanyitogató volt...
2012. dec. 17. 15:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Hol volt? Linket, és megnézem!:)
2012. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Bennem kétes érzéseket keltett. Tényleg megható volt, hogy mennyi mindenki segíteni akar nekik, de közben ott motoszkál a fejemben, hogy minek nekik arra a nyomorra annyi gyerek. Ilyen körülmények között már a 2. babát sem vállaltam volna, nemhogy a 17.-et.
2012. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Fokusz+ -ban volt.

Rtlmost oldalán megtudod nézni.


Kérdésre a válasz:

Láthatólag enm éheznek a gyerekek, egyik sem csont sovány. Igaz, nélkülöznek, de a ruhájuk sem volt koszos-mocskos.

Ha ez a családnak jó, akkor hajrá. FElőlem szüljön még vagy 40-et.

Csak következő karácsonykor vagy húsvétkor ne azt kelljen néznem, hogy pénz gyűjtenek nekik, mert már fedél sincs a fejük elett.

Szóval, látszólag igyekeznek, meg talán jobb a helyzetük, mint 1 éve volt.

De ezt az "Addig szülök, amíg isten megtermékenyit" felfogást nem bírom.. azért midnennek van határa!

2012. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
59%
Ez azert eleg durva..Mindjart meg is nezem..En is igy vagyok hogy soha nem akarok fogamzasgatlast alkalmazni(nalunk ugy sincs ra nagyon szukseg,5 ev alatt most vagyok terhes 3.ara es o meg fog szuletni!!) :) De otthon meg egy gyereket se lenne szivem vallalni ahogy allnak otthon a dolgok..Az osszes ismerosom akinek van babaja otthon mind a kulfoldre koltozest fontolgatjak..De ha oket nem zavarja a riportban a szegenyseg akkor vallalja..
2012. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam a riportot, csak a férjem mesélte el, mert Ő látta.

Ez alapján nekem az jutott az eszembe, hogy szép dolog, hogy ennyien vannak, meg biztosan nagyon szeretik egymást, de én se vállalnék ennyi gyereket, még akkor sem, ha nagyon gazdag lennék, nyomorba meg pláne nem. Szerintem az nem jó, hogy azon kell minden nap gondolkodni, hogy mit adok enni a gyerekeknek holnap, lesz-e adomány, hogy karácsonykor mindenkinek legyen valami a fa alatt...stb.

Én biztonságban akarom felnevelni a gyerekemet, és nem csak a nélkülözést akarom neki megtanítani.

Ja, még az is eszembe jutott, hogy nem vagyok abban annyira biztos, hogy a gyerekek annyira boldogok lennének, mert így nem kapják meg azt a szeretetet, amit mások megkapnak a szüleiktől, mert ez már olyan, mint egy árvaház, vagyis sok gyerekre jut egy nevelő. Lehet, hogy néha még a nevüket is keverik a szülők. Nem hiszem, hogy megkapják azok a gyerekek a kellő figyelmet és törődést a szülőktől, hiszen ennyi emberre nem tud a szülő odafigyelni. Szegények lehet néha úgy érzik magukat, mint az iskolában.

Nem gondolom, hogy ez ideális lenne bárki számára. Én felelőtlenségnek tartom ennyi gyereket szülni.

2012. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos csúnya gonosz rosszindulatú leszek (így karácsony tájt) de egyszerűen NEM BÍROM megérteni minek ennyi gyerek...akik 2-3-4 max 5 gyerekkel élnek rosszul azt még valahogy el tudom fogadni mert simán lehet hogy egyszer véletlenül besikerült egy nem tervezett baba vagy MAX.2 SZER vagy olyan is van hogy nem tervezetten és ikrek lesznek, na most nyilván emiatt ne vetesse el vki mert ikrek. És korábbi jobb helyzetből rosszabba kerülnek ezt elhiszem és oké támogassuk, gyűjtsünk neki, de 16 gyereket (!!!) meg akár 7-8-10 gyereket is HOVA ÉS MIRE vállal valaki mikor a meglévőknek se tud semmit megadni? Engem soha a büdös életbe nem fog senki támogatni (nem is kell és nem szorulok rá hálistennek de ha rossz helyzetbe kerülnék akkor így jártam csak azért mert "csak" 2 gyereket mertem vállalni).

Sajnálom azokat a kisgyerekeket, és nem tudom megérteni az ilyen szülőket. Mert 16szor biztosan nem véletlen esett teherbe.

2012. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
50%
Nemtalálom. Aki megtalálja légyszi linkelje:) Köszi
2012. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jó mozizást :]

2012. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

Én is szeretnék ennyi gyereket!!! :))

Ha megtehetném. De sajnos nem így lesz.

Nincsenek extra igényeim, de ilyen körülmények közé nem vállalnék ennyi gyermeket.

2012. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!