Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamák karácsonykor...

32 hetes kismamák karácsonykor bevállalnátok 300km utazást rokonokhoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálam az időjárástól is függene a dolog. Ha nagy havas, ónos esős időt jósolnának, akkor valószínű nem mennék. Egyébként ahogy már mások írták, ha minden ok a terhességgel miért ne. Na de ha nincs kedved, akkor írhatunk mi itt bármit. Beszéld meg a férjeddel.
2012. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tavaly előtt karácsonykor voltam 32 hetes. Én nem mentem anyósomék hoz, szintén 300 km. De előtte a 29. héten 5 napot kórházban voltam folyamatos keményedés miatt. Így nem mertem bevállalni az utat. De amúgy mentem volna simán. Össze is volt akkor már pakolva a kórházi csomag, hogy azt is visszük majd magunkkal. De előbb kellett.
2012. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!