Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek Karácsonykor még a...

Akiknek Karácsonykor még a pociban lesz a baba, vesz neki valamit?

Figyelt kérdés

lehet bután hangzik a kérdés...

mikor anyukám az öcsémet várta, ők vettek neki Karácsonyra egy kis plédet. azon gondolkozom, hogy az én kis pocaklakóm is kapjon e valamit?

mi erről a véleményetek?

Ti vesztek valamit?

vagy fölöslegesnek tartjátok?


2012. nov. 14. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem eddig eszembe sem jutott. Fölöslegesnek tartom, kivéve ha olyan holmit vesz az ember amit amúgy is megvenne. De én azért nem fogom becsomagolni, hogy karácsonykor a fa alatt kicsomagoljuk a babának. :) Majd jövő karácsonykor már kap úgy is.
2012. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Én nem veszek neki semmit. Babonából. Karácsonykor még csak 20 hetes lesz. Ha esedékes lenne a vásárlás, akkor sem karácsony alkalmából kapná, hanem mert haarosan szüksége lenne rá.
2012. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Eszembe se jutott venni kifejezetten karácsonyra vmit. Nagyon sok holmit veszegetünk folyamatosan meg még fogunk is ez nem olyan h mi kicsomagoljuk és ott sincs. Jövő karácsonykor 9 hónapos lesz a kislányom akkor sokkal jobb lesz venni neki és csomagolni de szerintem a fa fogja a legjobban lenyűgözni :) Ilyenkor még felesleges. Nem ez lesz az idei karácsonyunk lényege :) De persze mindenkinek szíve joga mit csinál :)
2012. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
A gyerekeim novemberiek ez így nálunk kiesett :) Viszont én "kaptam" anno ajándékot, februárban születtem. Apukám vett két nyakláncot, egyet anyukámnak, egyet nekem. Szerintem ez nagyon kedves gesztus volt, főleg anyukám felé, de én is szeretem azt a nyakláncot.
2012. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
4-es vagyok. Két egyformát
2012. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is a pocimban lesz még akkor leszünk 24 hetesek és igen én is veszek neki valamit
2012. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia én nem kifejezetten ajándékot veszek de megbeszéltük a párommal hogy a karácsonyfa "alatt "már ott lesz a kiságy berendezve és a babakocsi:-)
2012. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mi nem veszünk DE már millió dolgot vettünk neki, szóval az lesz az ajándék :).
2012. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mi nem vettünk neki anno külön karácsonyra semmit...előtte viszont már mindent megvettünk mert január közepén szültem....
2012. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező! Te pontozod le azokat, akik nem vesznek egy pocakban lévő babának kariajcsit?


Tudod te mennyi mindenre lesz majd szüksége annak a babának? Majd akkor annyi mindent vehetsz, hogy nem fogod győzni.

Ha előtte veszel valamit, az úgyis olyan, mintha magadnak vennéd.

Vegyél magadnak egy új táskát, egy terhesnacit, egy jó parfümöt, vagy egy babás könyvet! Nem szégyen!

2012. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!