Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek Karácsonykor még a...

Akiknek Karácsonykor még a pociban lesz a baba, vesz neki valamit?

Figyelt kérdés

lehet bután hangzik a kérdés...

mikor anyukám az öcsémet várta, ők vettek neki Karácsonyra egy kis plédet. azon gondolkozom, hogy az én kis pocaklakóm is kapjon e valamit?

mi erről a véleményetek?

Ti vesztek valamit?

vagy fölöslegesnek tartjátok?


2012. nov. 14. 11:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Úgy látszik itt ha kérdeznek vmit és nem egy véleményen vagy velük az lepontozást ér!!! Pedig én is normálisan válaszoltam a saját gondolataimat. De ha nem tetszik a válasz minek kérdez??? Akkor tegye hozzá ide csak azok írjanak akik vele értenek egyet! És én is hozzá tettem h mindenkinek szíve joga venni vmit ha akar de én nem teszem!!!!! Már ez is baj??? Hát igen gratulálok!! Pontozgassatok le mert nem követek vmit amit más igen!!
2012. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudjatok! Honnan a búbanatból veszitek, hogy én pontozok le bárkit is? Kíváncsi voltam arra, ki hogy all hozzá ehhez a dologhoz.

Nagyon rosszul esett, hogy ezt feltételezitek rólam, hogy én pontozok le bárkit is... De végülis jogos, mert más rajtam kívül nem is pontozhat ugye? Hát köszi szépen....

2012. nov. 14. 15:16
 13/21 anonim ***** válasza:

Én addigra már megszülök, 1 hónapos lesz a babánk, de nem veszünk neki semmit.

Úgysem értékelné még és amúgy sem veszünk idén senkinek ajándékot a családban, ez a gyerekvárás anyagilag padlóra küldött minket.

2012. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én voltam az aki azt írta, hogy az édesapám vett anyukámnak is és nekem is egy nyakláncot. Ami már ugyebár egy szép, szerintem romantikus gesztus volt. Örök emlék Anyukámnak. Ezt is lepontozták. Vajon miért? :)
2012. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy egy ilyen sima kérdésnél ki az aki lefelé pontoz...

tök normális kérdés, tök normális válaszokkal. 2 kivételével, amire inkább most nem is mondok semmit...

2012. nov. 15. 10:38
 16/21 anonim ***** válasza:
az a két válasz is tök normális lett volna ha nem akasztják ki a válaszolót azzal h lepontozzák. Elég felháborító h kedvesen írnak valamit aztán meg lenézik miatta.
2012. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem, hogy miért olyan fontos ez a pontozósdi? egyel több okot ad az összeszólalkozásokra.
2012. nov. 15. 11:46
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én most megkövetlek, én kérdeztem, hogy te pontozgatsz-e lefelé. Ha nem te voltál, akkor elnézést.

Csak tudod annyira ki tudok bukni azon, hogy ilyen kérdéseknél a iq bajnok válaszoló csak azért lepontoz valaki, mert ő máshogy cselekszik.

Szerintem marhaság még meg nem született babának ajándékot vásárolni, de még pár hónaposnak is.

De ettől még nem pontozok lefelé.

Ha valaki azt írja (kis túlzással), hogy nyáron overállban sétáltatja a gyerekét...na, ezt kell lepontozni, nem az ilyen kérdésre adott válaszokat.


Szóval még egyszer bocs, aki meg ilyen kérdésnél pontoz, az kapja be.


(maga a pontozás igazából lényegtelen, csak az emberi butaság, hülyeség dühít fel, ami ezen a pontozáson keresztül nagyon is kimutatható)

2012. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

nem én voltam tényleg, elfogadom mások véleményét, igazából arra is voltam kíváncsi. köszönöm, hogy írtál, és elnézést kértél. én is elnézést kérek a kicsit túlfűtött válaszomért, csak tényleg rosszul esett.

egyébként tegnap este megkérdeztem páromat, hogy veszünk e majd a pocaklakónak ajándékot.. hát szó szerint azt mondta, amit Te az előbb :) szóval mi sem veszünk végül :)

2012. nov. 15. 13:20
 20/21 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tisztáztuk:-)

A párodat ismeretlenül is üdvözlöm:-)


További kellemes babavárást!

2012. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!