Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamák karácsonykor...

32 hetes kismamák karácsonykor bevállalnátok 300km utazást rokonokhoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érzed magad, hogy viselted a terhességet, voltak e problémák.
2012. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha saját kocsival megyünk, és meg tudunk többször állni, több napig ott alhatunk, vagyis nem kell másnap visszautazni, és egyébként problémamentes a terhességem, akkor igen.

Vonattal, Volánbusszal semmiképp.

2012. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, busszal vagy vonattal én sem.
2012. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 30 hetesen Horvátországban voltam nyaralni.

Mi ezzel a gond? Kényelmesen ülsz az autóban, semmi gondod. :)

2012. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
gépkocsival megyünk öszintén szolva nagyon nem szeretnék utazni egyáltalán kitenni a lábam karácsonykor föleg nem ilyen távolságra,de nem akarok ebböl vezsekedést
2012. dec. 17. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:

kb 20 hetes voltam mikor elutaztunk kb 180 km-es távolságba... nyűg volt, megállni nem nagyon tudtunk, engem megviselt. így én nem vállalnám be.

DE ha te bírod az utazást, és nem olyan jövünk-megyünk látogatás lesz, akkor igen. természetesen abban az esetben, ha rendben van a terhességed :)

2012. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bár mindkét várandósságomat könnyen viseltem, utazni mégse volt jó nagy pocakkal, úgyhogy hacsak nem életbevágóan fontos, akkor nem mennék (pláne jeges havas ki tudja milyen időjárási viszonyok közt tartanám istenkísértésnek...) De neked kell tudni, hogy bevállalsz-e egy esetleges konfrontálódást vagy sértődést. Én simán megtenném mondjuk, de ez én vagyok.
2012. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én simán, még a vezetést is. :) De nem vagyunk egyformák.
2012. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 32 hetesen 1400kmt teszek meg. :) Szóval ha nincs gond a várandósságoddal, (csak a kedved tart vissza) akkor nyugodtan mehetsz. Az út nem fog gondot jelenteni.

Amúgy a rokonok nem tudnak hozzátok menni? Miért tőletek várják el a látogatást?

2012. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem kedved nincs menni, és ráfogod a terhességre, gondolom nem a te családodhoz mennétek...
2012. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!