Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet előbb meglesz a baba?

Lehet előbb meglesz a baba?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt végig sok magnéziumot kellett szednem mert még így is sokszor volt keményedésem, görcsöltem. Hála Istennek a méhszáj nem nyílt, két hete még teljesen zárva voltam. Most viszont már el kellett hagynom a magnéziumot és második napja állandóan fáj a hasam. Olyan érzés mint amikor meg akar jönni. Nem szakasos hanem folyamatos. Tegnap volt egy jó erős görcsöm is ( szerintem összehúzódás )és elég sokszor be is feszül a pocim. Lejjebb is ment a hasam. Van rá esély, hogy előbb meglesz a baba? Ilyen tünetekkel húzta valaki a végéig? 37hkm
2012. dec. 17. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi 37 hetesen már nem kora bab hanem időre megszületett újszülött. :) Lehet de még lehet, hogy csak jóslok. Akkor még egy darabig elhúzódhat.
2012. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, 36 hetesen hagytam abba a magnéziumot, 37+3 volt orvosi vizsgálat ahol már 1 ujjnyira nyitva voltam, rá 3 napra elfolyt a magzatvizem, ekkor már 2 ujjnyira voltam nyitva. 3 kilóval született a kisfiam, nem lett semmi baja, ez már bőven nem koraszülés.
2012. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Tudom , hogy ilyenkor már nem koraszülött a baba, tulajdonképpen azért érdekelt, hogy kinek mennyivel szülés előtt voltak ilyen fájásai mert elég kellemetlen és , hogy mire számíthatok kb. ibőben mert nekem van egy olyan megérzésem, hogy előbb meglesz mint 40. hét. További jó egészséget nektek és a babáknak is:-)
2012. dec. 17. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

20. het ota rendszeresen kell szednem a magneziumot, napi 2000 mg-ot, korhazban is voltam az allando kemenyedesek miatt.

A 37. heten abbahagytam a mg-t, viszont mar elotte elkezdtem nyilni. 2 hete teljesen nyitva vagyok 1 ujjnyira, sok joslom van, szinte egesz nap kemenyedik a hasam, neha rendszeres is, de aztan elmulik.

Es meg mindig semmi:))) szoval nem biztos, hogy elobb meglesz:)

39+1 hkm

2012. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ is. Ezek szerint nem mérvadó, hogy fáj. Hát előbb-utóbb úgyis meglesz:-D Könnyű kívánok Neked:-)
2012. dec. 17. 19:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi: könnyű szülést kívánok akart lenni:-D
2012. dec. 17. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony volt aki végig húzta ezekkel a tünetekkel...én :D 42.-ig hétig:)
2012. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jesszus remélem azért addig nem tart majd:-D
2012. dec. 18. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!