Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a masodik terhesseg...

Igaz, hogy a masodik terhessegnel hamarabb meglesz a baba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Első baba 14 óra vajúdás (nem az első fájástól, hanem a már elég fájdalmas hétpercesektől) és több, mint egy óra kitolás után érkezett. Második babó az első, alig észrevehető fájástól számolva 2 és fél óra, igazából alig másfél óra volt a kemény, nagyjából 3 tolófájással kinn volt. :-)

Szóval nálunk igen, sokkal gyorsabban jött a második. Három barátnőm pontosan ugyanerről számolt be, volt, aki alig ért be a szülőszobára, majdnem az autóban szült. :-)

2012. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Marmint arra gondolsz, hogy korabban szuletik, mint az elso, vagy arra, hogy gyorsabb a szules?

Utobbi altalaban igy van, elobbinel nincs osszefugges.

Nekem mindket gyermekem 39 hetes es 3-4 napos terhesseg vegen szuletett, elsovel 4 orat vajudtam, masodikkal 2 orat.

2012. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első 40+4 hétre lett meg,és 12 óra a vajúdás kezdetétől számolva.A másodiknál már 2 ujjnyira nyitva voltam,pont a kiírt napon,fájás nélkül elfolyt a magzatvíz és 4 óra alatt meglett.
2012. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
első 2 nappal a kiírt időpont előtt született 14 óra vajúdás után, második 11 nap túlhordással 3 és fél óra múlva az első fájástól számítva, kétszer olyan erős fájásokkal. Most a harmadikra leszek kíváncsi aki bármelyik pillanatban megszülethet
2012. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 héttel korábban(kislány)5 óra alatt meglett,a második(kisfiú),2 nappal előbb érkezett 4 órát vajúdtam vele.
2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
első fiam 41hétre az első fájásoktól a kitolásig 12óra alatt lett meg. Második fiam 40hétre , 3,5óra alatt lett meg. Én is kíváncsi vagyok, hogy a harmadik kisfiam mennyi idő alatt fog megszületni.
2012. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

úristen ne vicceljetek!

Nekekm az első fiam 2és fél óra alatt született meg! Mi lesz velem a 2.nál???

2012. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első gyermekem 4 óra vajúdás után lett meg, de ebből talán 1 óra volt durva, másodjára az ikreim 2 óra alatt lettek meg (3 perc különbséggel, simán, második farosan), vagyis két órával azután, hogy közölték velem hogy szülök, és 4 ujjnyi vagyok. Az utolsó jó fél óra volt kemény, keményebb mint a lányommal az az egy.

Ja a lányom 11 nappal, az ikrek egy hónappal jöttek előbb.

2012. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És mi a titkotok gyorsan szülő anyukák, kérlek írjátok meg, ha már így összegyűltetek:) A kislányom 17 óra szenvedés után született a ,másodikat tervezzük de erre a szülésre nem szeretnék majd úgy emlékezni mint életem legrosszabb élményére segítsetek. Málnalevé, homeó, vagy egyszerűen a genetika?
2012. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én aki írtam,hogy 2és fél óra alatt szültem meg a dokim azt mondta hogy valőszínűleg azért mert nagyon széles a csípőm!Illetve 20éves voltam mitagadás...fiatal szervezet!!
2012. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!