Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok 2 hete hogy...

34 hetes vagyok 2 hete hogy voltam a fogadot orvosomnál és megnézet uh és azt monta hogy kezd leválni a méhlepény de nem kell megijedni. Nagy lehet a baj? Vagy csak én hiszem azt?

Figyelt kérdés
ma amikor voltam tanácsadáson az ottnai orvos lebaszot azt monta hogy ha kezd leválni a méhlepény akkor azonal császározi kell. Most nem tudom hogy mit is tegyek vagy kinek higyek
2008. máj. 28. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

H az UH-on azt látták hogy még nincs baj, nem kell azonnal szülni és haza is engedtek akkor szerinetm nyugodj meg. Nem tudom milyen doki mondta a tanácsadáson, talán rtg szemű, vagy belédlátó, de ne ijedj meg! Még az is lehet, hogy te értettél félre valamit és nem leválni kezdett a lepény, hanem csak megérni, lehasználódni..stb. Az ultrahang nem hazudik! És a fogadott dokidnak hidd el mindegy hogy te 34, 36, 40 hetesen szülsz-e, csak nála ted különben ugrik a lóvé!

Szóval nopara, pihi, és ne idegeskedj! Főleg ha mocorog és ficánkol a picikéd!

2008. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!