Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem baj, ha a 4ds uh-t...

Ugye nem baj, ha a 4ds uh-t nem a fogadott orvosomnál csinálom? Nem lehet ebből sértődés?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én sem vele csináltattam. de nem mondtam meg neki...
2009. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vele csináltattam, de akartam, h azt a leletet is lássa. Így azt mondtam, h a szüleim leptek meg vele.
2009. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a fogadott dokidnak nincs 4D-s UH-ja akkor kicsit érdektelen a kérdés. Ha meg van, akkor mondjuk mondd azt, hogy van egészségpénztárad, és mondjuk olyan rendelőbe mentél, ahol el tudod számoltatni a vizsgálatot. De a "szülőktől kaptam ajándékba" is tök jó ötlet.
2009. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kéne az orvos "lelkére" figyelni. Szerződésese viszonyban vagytok vele. Fizettek egy szolgáltatásáért. Ez nem sértődés, nem sértődés kérdése. Azonkívül nincs neki arra ideje, hogy kismamákon sértődgessen. Néha itt a kérdésekben és válaszokban úgy írtok, mintha az orvos valami felsőbbrendú lény lenne, aki parancsolgat és mindenkinél okosabb. Higyétek el, hogy az őszinte, egyenes beteget minden orvos jobban szereti mint a sunyító megfélemlytettet, aki lényeges információkat nem közöl.


(egyébként orvos vagyok :)

2009. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jajjj, kedves orvos válaszoló, ez már nagyon kellett!!!



Teljesen igazad van! Csak sajnos kevés az ilyen gondolkodású kollégád! Ezt nekik is mondd el, légyszi-légyszi! Vagy kérd meg őket legalább, hogy néha olvassanak bele ebbe az oldalba! Szerinte el se tudják képzelni, néha milyen félelmei vannak a betegeknek, és itt sokkal jobban megnyílnak!

2009. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem a saját dokim küldött el 4d-re, más dokihoz. Azt mondta, hogy több szem, többet lát.

A dokid nem csinál 4d-st? Szíved joga, hogy elmész-e máshoz.

2009. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ne értsetek félre, én nagyon szeretem a Dokimat, sőt!Egy imádnivaló pasas! :) Épp ezért nem akarom megbántani,és mennék én hozzá is...de nem kérdeztem meg,h van e nála 4D(gyanítom,h nincsen)! Csak egy ártatlan kérdés volt, és nem érzem sunyinak magam, de én se szeretem ha más beleszól a munkába...ebből indultam ki!
2009. febr. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!