Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megyek uh-ra, de az orvosomnál...

Megyek uh-ra, de az orvosomnál, csak hüvelyi van! A párom is szeretne bejönni! Nektek nem lenne ciki a párotok előtt? Beengednétek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ta terhesség témakörben tetted fel a kérdést, nyilván látott már a párod. :)

Nem ciki szerintem.

2009. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Bemehet veled. Viszont a hüvelyi uh-nál szeintem ne legyen ott.
2009. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem ott volt a fèrjem nem fosztanàm meg az oromtol ,hogy làssa a picikènket.persze nem a orvos felol volt hanem az èn fejem folott ès ott lent meg levoltam takarva
2009. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nem volt ciki.A párom amikor csak tud eljön velem.Nagyon kíváncsi Ő is a kicsire és így legalább megnyugszik, hogy minden rendben van vele.Nálunk úgy van kialakítva az UH rendelő, hogy a kísérő az orvos mellé ül, így az illető csak oldalról látja a kismamát.Ha beakar menni a párod enged meg neki,Ő a monitort fogja nézni nagy lelkesen.

Boldog babavárást kívánok!

28 hetes

2009. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ciki????Nem lenne az.Szerintem a gyereket is úgy csináltátok, ez semmiben nem különb.elem is ott volt minden ultrahangon, és a szülésen is ott lesz.Nyílván látta már azt a részt.A férjem előtt én semmit nem tartok cikinek.

De ha te ilyet kérdezel akkor neked biztos ciki.Akkor beszéld meg vele hogy csak úgy mehet be veled ha a monitort nézi.Ennyire egyszerű a dolog.

2009. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem minden alkalommal bent volt a férjem. A 18 hetes előtt az összes uh hüvelyi volt(4-szer voltunk), de megoldottuk a kérdést, hogy ne legyen kellemetlen egyikünknek sem. Akkora élmény volt neki, hogy nem szabadott volna ettől megfosztani. Az orvossal is jó viszonyba lettek, már szinte neki magyarázza, mutogatja a bébit, én már mellékes vagyok:) Viccelődtek is a múltkor, hogy a szülésnél is elvárja a doki az "asszisztenciát":)

21 hetes pocakos

2009. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy a páro melött vagyok szégyenlős! Nekem az a ciki,hogy ő elötte egy idegen ember/az orvos/ ott vizsgálgat!
2009. máj. 22. 17:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki. Velem is mindig jött már a legelsőn is bent volt(és a 12. hétig azt hiszem 4x volt mert nem volt egyszerű az elején és gyakran kellett járnom). Szerintem meg lehet oldani (hogy ha téged zavar) hogy csak a monitort lássa a párod. Hidd el ez egy hatalmas élmény neki is nem csak neked.
2009. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bent volt mind a két hüvelyi uh-n.

Ő mondjuk nem ugrált az örömtől elsőre, mert csak egy apró maszatot látott, de érdeklődve nézte: az ott mi, az mind a gyerek?

A 12.heti uhtól már ő is vigyorgott, ott már gyerek formája volt.

Nem ciki, sőt! az első találkozás, ismerkedés a csemetéjével.

2009. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 22. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!