Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon le van maradva a babám?

Nagyon le van maradva a babám?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon,28 hetes,3 napos vagyok.Azt írták a diagnózishoz,hogy "Veszélyeztetett terhesség a magzat növekedésének elmaradása miatt."A doktor szerint azért van,mert én és a párom sem vagyunk magasak és viszonylag vékonykák vagyunk.Viszont mikor hazahoztam a papírt és láttam a diagnózist,kicsit megijedtem.2 hét múlva vissza rendelt ultrahangra.

Itt vannak az adatok:

BPD:6,6 cm

HC:25,9 cm

AC:23,7 cm

FL:5,3 cm

Becsült súly: 1150 gr


2012. dec. 14. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem meg egyáltalán nincs lemaradva. Az első lányomnál 30. héten 1220g-ot mondtak. Ijeszgettek, hogy kicsi lesz. Aztán a végén meg 3 kilóval született.


2 lányos 19hkm.

2012. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

BPD:ez a fejátmérő,nem azt mondom,hogy nagy,de teljesen átlagos.

HC:ez a fejkörfogat,egyáltalán nem kicsi,sőt kifejezetten nagynak számít.

AC:haskörfogat is tökéletes,egyáltalán nem kicsi.

FL:tökéletes.

Becsült súlya is remek,egyáltalán nem kicsi.

Ne haragudj,de az orvosod szerintem benézett valamit.A pici babád minden méretei tökéletesek,tulajdonképpen NAGYKÖNYV szerint fejlődik.

2012. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az dokid jól rád ijesztett feleslegesen. Teljesen jók ezek az adatok, nyugi.:)


5 napos kisfiú anyuja

2012. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezek jó adatok!! Súlya is megvan- nem értem??

DE ne aggódj, minden rendben van!!

2012. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bátorításotokat :)
2012. dec. 15. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!