Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó ultrahangon 1 mm-t...

Az utolsó ultrahangon 1 mm-t le volt maradva korához képest a babám,8hetesen. Mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor még ugyan úgy fejlődnek, ugye 1 mm nem számít?

Figyelt kérdés
most vagyok 10+6 hetes, jövőhéten megyek a 12hetes ultrahangra, és izgulok!
2010. márc. 9. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem számít és szerintem nem is igaz,hogy egyformán fejlődnek a babák még ilyenkor!Az első terhességemnél 7 hetesen 9mm-es volt a lányom,most a másodiknál 7 heteses 13mm-es volt a lányom!Nincs semmi gond!!Nyugi!24 hetes kismama
2010. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) megnyugodtam nagyon kellemes babavárást kívánok neked!
2010. márc. 9. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs miért aggódnod, nem fejlődnek teljesen egyformán, de az is elég, hogy pl a 15 napodon termékenyültél (a táblázatok mindig középidős fogantatással számolnak).

Ez az 1 mm még a mérési hibahatárba is bőven beleférne.

Nyugi :)

2010. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Ne parázz!!! Barátnőm annyira aggódott, hogy neki sem a neten leírt átlag volt, hogy szó szerint elkezdett zabálni. Hányás-zabálás-hányás-zabálás. Mai napig nem tudom hogy csinálta, de sikerült 27 kg felszedni szülésig, mert azt hitte ezzel majd mekkorát fog nőni a gyerek. Hát 3kg és 50 cm lett ő meg most fogyózhat a szopi után ezerrel. Nekem 3 kg 49 cm lett a gyerekem de csak 13 kg híztam és megkíméltem magam az ilyen orbitális marhaságoktól.

Hidd el nagyon jól van az a kis bébi benned.

2010. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!