Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív tesztek, első hetek? '

Pozitív tesztek, első hetek? '

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazabol nincs konkret kerdesem csak 2 hete teszteltem pozitiva(ka)t és kedden voltam az első vizsgalaton, ahol petezsak latszott meg szikholyag. Jövő héten kell visszamennem de nagyon izgulok hogy minden rendben legyen, másra sem tudok gondolni.

Néha az zavar hogy nincs igazán tünetem, ha meg érzem feszülni a méhem akkor az hogy nehogy valami baj legyen?!

Gondolom pozitív tesztekkel, első hetekben mindenki hasonloan érezheti magát. Ti is így vagytok?

Szívesen beszélgetnék erről, tudom nem fórum de pl. 2013-ban babázókhoz még nem merek csatlakozni amíg nem látok embriót/szívhangot!


2012. dec. 13. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el. :) Én is elmondtam nekik az első halvány teszt után. :) Anya óvatosan fogadta, apa hatalmas lelkesedéssel. Karácsonykor telik le a 12 hét. :) Eddig minden sima ügy. Minden nap megbeszélem a Kicsivel, hogy minden rendben van és nagyonszeretjüknagyonvárjuk. :D Ha bármi baj történne, nem azért lenne, mert elmondtad. És az emberek, főleg a szüleid nem tahók...egy ilyennel nem viccelnek, nem kárörvendnek. Óvatosan ugyan, de veletek fognak együtt örülni, szurkolni és minden nap imába foglalni, hogy minden rendben legyen. :) Sok boldogságot!!!!
2012. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem elmondom.

Igaz 4-en vannak (elvaltak, mindenkinek masodik ferj/feleseg) de mind közel allnak hozzam es a bajban is ott lennének.

Meg talan naiv érzés, de nem akarok picit sem arra gondolni, "készülni", lehetőségnek hagyni hogy baj lehet. Próbálok úgy hozzáállni hogy rendben lesz és tényként kezelni hogy ő márpedig erős és jön a családunkba. Arra úgysem lehet felkészülni lelkileg, ha mégsem.


Ma így érzem :)

2012. dec. 14. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!