Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ost reggel csináltam tesztet...

Ost reggel csináltam tesztet amin 2 erős csík volt.6napja késik mikor menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
mikor látszik az ultrahangon?
2008. máj. 28. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 5 hetesen már a petezsa´k,és benne a kis lüktetés.

2008. máj. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak a petezsák látszik még. Az elsővel én is elrohantam , de csak visszahívnak pár héttel későbbre. most máj 7én lettem kétcsíkos, de csak holnap megyek dokihoz először! Szóval ha minden rendben, ne rohanj, csak kétszer fogsz fizetni! (hetesen már vab szívdobogás, utána kapod mega papírt amivel igazolni tudod, hogy babátvársz, erre adja a védőnő a kiskönyvet is.

Gratulálok! Kb 8hetes kismami

2008. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó mensid?
2008. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mult hónap22én volt meg utoljára.

de jelek vannak.pl mell feszülés mellbimbóm mintha +nyult volna +nagyobb.

2008. máj. 28. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia megnéztem 5hetes 1napos terhes vagy szerintem elmehetsz orvoshoz petezsák már van,és legalább kizárja a méhen kivüliterhességet.Azért majd írd meg mi van veled.Gratulálok!
2008. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez nemcsak 3 hét?
2008. máj. 28. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nem, már 5 hét, mert az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet. Én megvártam a 7 hetet, mert akkor már több mindent lehetett látni a babóból. Ha most elmész, akkor kb 2 hét múlva visszarendel még egy uh-ra.

Gratulálok a babához.

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!