Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy babat varok?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok,a parommal 2 eve elunk egyutt!Meg nem vagyunk hazasok,s mivel a szuleim eleg regimodiak nem tudom hogy mondjam el nekik h terhes vagyok!Otletek?
2012. dec. 12. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Tök egyenesen, ahogy itt leírtad.
2012. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Az előzőnek igaza van.Lehet,hogy régimódiak,de biztosan örülnek majd neki,hogy nagyszülők lesznek,és biztos nem úgy fognak rá reagálni,hogy vetesd el!!

A szülők szeretik a gyermekeikben az őszinteséget,szóval csak őszintén mondjátok el nekik,hogy jön a baba,ez így alakult.Biztos nem fognak kitagadni a családból emiatt titeket!!

Boldog babavárást :)


19+1 hkm

2012. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Hát az a legegyszerűbb, hogy anya, apa jó hírem van, babát várok!

Ha régimódiak, akkor is kiheverik, ezt nem lehet finoman elmondani, ez egy tény és kész, felesleges cizellálni!

Gratula a babához!

2012. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerüen mond el, nem vagy 15 éves hogy féljél a szülök reakciójától! Amúgyis a te életed akármilyen régimódiak, ha igazán szeretnek (márpedig biztosan szeretnek hiszen a lányuk vagy) akkor örülnek majd!!!!
2012. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Átérzem a helyzeted,elmesélem az én történetemet:


23 éves vagyok,a párom 30. 2 éve vagyunk együtt,ebből 1 éve együtt is élünk.Saját lakás,kocsi,munkahely.Mi sem vagyunk házasok. Az édesanyámmal nagyon jó a kapcsolatom,mindent megbeszélünk,édesapám nagyon konzervatív elveket vall.

Idén áprilisba derült ki hogy babát várunk.A párommal nagyon örültünk neki,nem volt kérdés hogy megtartsuk e.

Viszont nagyon féltem,hogy mit szólnak majd a szüleim.

Hát hazamentem és leültem az asztalhoz,és egyenesen a szemükbe mondtam.Így a legtisztább!Apukám egyáltalán nem örült!Úgy gondolta,hogy még dolgoznom kéne,a karrieremet építeni,és azt akarta hogy vetessem el.Anya örült neki,de azért nem volt felhőtlenül boldog...

Ma pedig ott tartunk,hogy várják az unokát,ez lesz az első,megbékéltek,ajándékokat vettek neki,és naponta hívnak,hogy,na mikor szülünk :D

Ugyhogy csak őszintén,állj eléjük és mondd el nekik!

Lehet kell egy kis idő mire megemésztik,de aztán nagy lesz a boldogság,hidd el! :)

35+3 hkm

2012. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Odamentek ketten és megmondjátok. Mosolyogva, boldogan :-)


Készüljetek fel rá hogy rá fognak kérdezni az esküvőre. Ha így lesz mondjátok meg őszintén hogy később szeretnétek/nem szeretnétek esküvőt.


Gratulálok a babához :-)

2012. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Csak egyenesen! En is az edesapam reakciojatol felek jobban! Kicsit nehezebben fogja megemeszteni mint edesanyam de idovel biztos nagyon orulni fog neki! Gondolom azert ertheto h kicsit felek igy a nagy bejelentes elott:)! Koszonom a jo kivansagokat!
2012. dec. 12. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
te már felnőtt vagy ,igy mond meg nekik egyenesen hogy babád lesz és megtartjátok .ez a ti döntésetek ök meg vagy örülnek neki vagy nem ,te neked meg boldog babavárást.
2012. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!