Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy vigyenek el Urológushoz vagy bőrorvoshoz?

Figyelt kérdés
14/f de nemtudom hogy hogy mondjam el pl. valami fehér foltok vannak a szerszámomon vagy hogy mondjam el ?? viszketni nem viszket csak van de engem nagyon zavar már 2-3 éve ot vannak azok e fehér pöttyök de mostanában már nagyonis zavar

2012. okt. 23. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Fordyce pöttyök? Mert az ártalmatlan.


Amúgy meg odamész, és megmondod.

2012. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt biztosan tudom, hogy lányoknak van ifjúsági nőgyógyászati tanácsadás. Mivel a fiamnak nem voltam problémái, nem ismerem, hogy fiúknak van-e valami hasonló. Javaslom, hogy keresd fel az iskolaorvost és ő biztosan tud tanácsot adni. Ha ez téged nyugtalanít, ne hagyatkozz mások tanácsaira, hanem járt utána.
2012. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én felírtam egy cetlire.. :DD
2012. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy már annyira szégyellős, édesapádnak mutasd meg, ő rápillant és megállapítja, hogy kell-e orvoshoz menni vagy sem. Én látatlanban megmondom, hogy nem kell. Ha már két éve ott van és nem viszket, nem fáj, az nem igényel kezelést, de ha téged zavar, akkor szedd össze magad. Nem tudom, hogy édesanyáddal milyen a viszonyod, én sem láttam a fiaimat meztelenül mióta elkezdtek szőrösödni, de bármelyik merne szólni ilyen esetben vagy nekem vagy az apjának.
2012. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Osztom a 4. választ!


Szerintem egyébként valóban ártalmatlan Fordyce foltok vannak rajtad.

Minden esetre mutasd meg apukádnak, nem fog semmi tragédia történni. Mikor mész fürödni, kérd meg, hogy menjen be. Nyugodtan mond meg neki, hogy aggódsz, mert valami elváltozást látsz a péniszeden.

Megnézi, és ha úgy gondolja nem ártalmatlan dologról van szó, akkor elkísér orvoshoz.

Ezek a dolgok egy egészségesen működő családban természetesek!

Ha nagyon szégyenled megmutatni, akkor egyszerűen szólj neki róla, és kérd meg, hogy kísérjen el dokihoz!

Nem fogja leharapni a fejedet!

2012. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 évesen egyedül is el tudsz menni.

Javaslom a bőrgyógyászat, oda nem tudják az emberek, miért mész (ha cikinek tartanád esetleg)

2012. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!