Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok terhesség...

Mennyit híztatok terhesség alatt, mikor kezdtetek el hízni? Szülés után hány kilóval jöttetek el a kórházból?

Figyelt kérdés
Én 23 hetes kismama vagyok és eddig 8kg-ot híztam.
2012. nov. 30. 08:22
 1/4 Mara Acoma ***** válasza:

A kisfiammal 26kg-ot híztam, de nagyon vékonyka voltam előtte. 54-ről lettem 80kg, 179cm-el.


A lányommal már 65kg-ról kezdtem, összesen híztam 7kg-ot, szinte nem is volt pocim.


A fiam 3280g, a lánykám 2980g volt.

2012. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 kg jött fel, remélem pár napon belül megtudom, mennyivel jövök ki a kórházból.


40+4 hkm

2012. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első, de jó ilyen történeteket is olvasni. Mindenhol csak azt olvasom, ismerőseim is csak azt mesélik, hogy szinte semmit sem híztak vagy max pár kilóval lettek többet. Ezzek képest én a 17. hétben már +5kilónál tartok (174 cm magas vagyok) amellett, hogy figyelek az étkezésemre! :-)
2012. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 13kg-ot híztam, a gyerkőcöm 4,85-tel született. Azt nem tudom, mennyivel jöttem ki, de kb. két hónap alatt terhesség előtti súlyomból leadtam még 10 kg-ot a szoptatással.
2012. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!