Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan napi 3x1 mellett...

Utrogestan napi 3x1 mellett néha pecsételés jelenthet gondot?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, 2x vetéltem már el spontán, akkor egyáltalán nem használt az Utro, most elmúlt ugyan, de mindig olyan érzésem van mikor pihizek, hogy jön belőlem valami /lehet ez már pszihés/, és néha valóban van a wc papíron világos színű folyás.Hasonló tapasztalatok, esetleg vélemények?

2012. nov. 24. 09:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Az utor ha jól tudom nem állítja el a vérzést, hanem csak a hormon pótlás céljából adják, én kaptam mellé rutascobint, az talán segít benne!

Mitől vérzel ill pecsételsz azt nem mondták?

2012. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Vérezni nem vérzek, sőt barnázásnak sem mondanám már, ami van, de néha van világos barnás folyás, de csak a wc papíron.

Nem tudják mitől barnázok egyébként, válaszolva rendesen a kérdésedre.

2012. nov. 24. 09:57
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha olyan picike, akkor szerintem nincs ok aggodalomra! nekem már akkor írták fel amikor már inkább véreztem! sajnos már későn! De ha sokat pihensz és így én is úgy gondolom, hogy időben kaptál utrot, akkor nem lesz semmi gond! Jó egészséget kívánok!
2012. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerinted meddig érdemes pihenni így? Már 3 napja pihizek, érdemes lenne még 1 hét szabit rászánni? :)
2012. nov. 24. 10:08
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor mész vissza az orvoshoz? Én addig biztosan pihennék amíg az orvoshoz vissza nem megyek! Ártani nem fog! :)
2012. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 5 hetesen kezdtem barnázni,kis mennyiiségben,halványan,és nem is minden nap.Majd most egy hétre rá újra kezdődött nő a mennyiség és a színe már sötét barna.3X1 Utrogestant kaptam én is 3x1 rutascorbinnal.Tegnap mivel nem csökkent a vérzés felemeltem az adagot 3x2-re.De még mindig nem érzek változást sajna.Nekem a doki azt mondta a barnázás és vérzésnek számít.Remélem mindkettőnknél pozítivan végződik a dolog.Én hétfőn megyek uh-ra megnézetem él -e még a babám.
2012. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :( Biztos minden rendben lesz. Sok kommentet olvastam itt, aminek pozitív lett a kifejlete, velünk is biztos így lesz. :) Te most hányadik hétben vagy?


Megfogadom az első tanácsot, a jövő héten még maradok és pihenek, utána megyek vissza az orvoshoz, remélem akkor már szívhang is lesz és megnyugodhatok. :)

2012. nov. 24. 10:45
 8/24 anonim ***** válasza:

Holnap lépünk a 7-ik hétbe.úgy legyen pozitív legyen a végkifejlet.N csak legyen úgy lesz és kész.:-)

Mindenkép maradj még otthon.Nekem írt a doki egy papírt hogy veszélyeztetett vagyok és a házidoki kiírt.Azt mondta így nem enged dolgozni mert a pihenés legalább annyit ér mint a gyógyszer.

2012. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mindenképpen írd meg majd, mi volt a dokinál. Biztos minden rendben lesz, nyugi!!!:) Drukkolok!

Fura, mert az én dokim /aki a lehető legjobb nőgyógyász szerintem/, nem írta elő a pihizést, de én így vagyok nyugodt.

2012. nov. 24. 11:31
 10/24 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Én is azt akartam írni pont, hogy majd írjátok meg mi volt! :D
2012. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!