Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezen tünetek mellett lehetsége...

Ezen tünetek mellett lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Oktòber elején együtt voltunk a pàrommal 2x egymás után,de nem bennem "ment el".8-án megjött a menszeszem és elkezdtem szedni a fogamzásgàtlòt,de az abban a hònapban jàrt le.Aztàn november 1-jén megint megjött,de sokkal sokkal kevesebb ideig volt meg mint szokott.Kb. 3 napig.Aztàn ugye a 8. napon elkezdtem szedni megint a gyògyszert (de ekkor màr irattam fel ùjat).Amikor a 2. levélből vettem be a 2. szemet akkor màr ugy voltunk együtt, hogy bennem "ment el".Most csak 28-a körül kellene megjönnie,de borzadztóan fàj a mellem és hànyingerem van.Köszönöm a normàlis vàlaszokat!!!
2012. nov. 10. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló lerövidíti a menstruációt ne aggódj olyan szempontból h kevesebb ideig tart a menzid és azt hiszem 10 nap után már védett vagy. Lehet más miatt érzed ezeket a tüneteket mert már beképzeled h baj lehet de mivel 2x is megjött nem hiszem h baba lenne. És ezek lehetnek a gyógyszer mellékhatásai is majd megszokod és beáll rendesen ne aggódj miatta. Ha viszont esetleg már nem jönne meg akkor csinálj tesztet. De én erre tudok tippelni h ezért van minden :) SOk sikert!
2012. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elöször is köszönöm a normális válaszodat.Még annyi, hogy szedtem már régebben ezt a gyógyszert, de akkor nem voltak ilyen tüneteim tőle és a menszeszem sem lett rövidebb.Lehetséges attól, hogy most mégis?
2012. nov. 10. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok doki annyira nem értek hozzá anno mikor én szedtem fogamzásgátlót akkor nekem nagyon lerövidült a menzim amúgy se volt sose hosszú de max 3 nap alatt letudtam és alig véreztem. Rosszul sokat voltam tőle nagyon émelyegtem és szédültem. Át is kellett váltanom másra emiatt. Hogy most neked is ez lenne nem tudom. Előfordulhat. De azért merek erre gondolni hiszen volt menstruációd, de a legbiztosabb egy teszt lenne. Nem akarok marha nagy hülyeséget mondani sem neked mert azzal sajna nem sokra mész. Várj még amíg a következő havidnak jönnie kell ha késik akkor tesztelj reggeli pisiből. De ha már ezek az erős tünetek jelentkeznek és terhesség lenne akkor már most is ki kell mutatnia a tesztnek. Szerintem csinálj egyet veszteni nem vesztesz semmit vele :) Előző voltam! :)


23hkm

2012. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!