Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé fáj a hasam alja,...

Eléggé fáj a hasam alja, pláne ha sokat ülök. Ez természetes? 23 hetes vagyok, és elég nagy a pocakom, de mégi aggódom, hogy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Probalj olyan poziciot felvenni, ami kenyelmes, tegyel a hatad moge parnat es figyelj ra, hogy ne nagyon nyomd meg a pocid. Amint teheted, helyezd magad vizszintesbe, vagy allj fel gyakran es setalj, meg ha csak par percre is. Gonodolom ulo munkat vegzel, azert ulsz sokat?
2008. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már nem dolgozom, veszélyeztetett vagyok. Csak olyan kőkemény izomlázat érzek, és így estére már a fürdőkádba sem tudok belépni segítség nélkül. Igaz, hogy sosem tornáztam kislány korom óta fel voltam mentve, ezért gondoltam, hogy kicsit nekem nehezebb lesz. Na de ennyire? Ha pedig nem akkor mitől lehet még?

Köszönöm a választ!

2008. máj. 25. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 hetes vagyok, és ha sokat ülök, vagy mászkálok, akkor nekem is fáj a hasam alja, szerintem attól van, hogy nő a baba, meh a méh tágul. Olyan, mintha le akarna szakadni a hasam, akkor enyhül ha lefekszem. Nekem is nagy a pocakom, mindenki el van halva, mekkora.

De ha nagyon aggódsz, kérdezd meg az orvosod.

2008. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!