Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én nem tudok aludni?

Csak én nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

lassan 36 hetes leszek és pár napja mindig felébredek hajnal 4-kor, szenvedek jobbról-balra meg vissza, aztán ha mázlim van , akkor 5 felé vissza tudok aludni. rosszabb esetben pedig úgy kipattan a szemem, hogy inkább felkelek. más is van így ezzel? normális ez az utolsó hetekben? esetleg hamarabb lesz "esemény" azért nem tudok aludni?

előre is köszi


2008. máj. 25. 05:23
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én még csak az 5. héten vagyok, de állítólag aluszékonynak kéne lennem. Ehhez képest viszont 9-kor húz az ágy, de 5-kor meg kipattannak a szemeim. :)
2008. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, 34 hetes vagyok, nálam is egyre rosszabb ez az alvásdolog. Mikor alszom, akkor is rosszul. Ez vele jár. Türelem még pár hétig! Utána majd a baba miatt nem alszunk...:-))

Könnyű szülést!

2008. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én is ezzel küzdök 35 héttől.Reggel 4 után felkelek,aztán csak 6 felé tudok visszaaludni.De akkor sem alszok olyan mélyet már.Szerintem nagyon sok kismamánál előfordul.Boldog babavárást.üdv 37 hetes kismama
2008. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Én,amikor terhes voltam,a 35. héttől szinte egy szemhunyásnyit nem aludtam!Ez vele jár,minnél küzelebb van a szülés,a tudatalattid annál jobban dolgozik!Nekem pl. vicces volt az esetem,ugye nem aludtam a 35. héttől,egyfolytában tv-t néztem!Igy a párom sem tudott normálisan aludni,és amikor jöttek a fájások,felkapcsoltam a tv-t,hogy még nézem egy kicsit,erre a párom felnéz,és megkérdezte,hogy te már megint tv-zel?Ezzel a mondattal a fejére tette a párnáját,és aludt tovább,én pedig vajúdtam!Ez volt hajnali egy órakkor,és 4-kor indultunk a kórházba,mert addig tartott,mire elmagyaráztam a drágámnak,hogy menni kéne szülni! :DDDD

2008. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mintha csak rólam lenne szó...:)én is 36 hetes vagyok,nagyon hamar elfáradok,teljesen haszontalannak érzem magam.Már pihenni sem tudok,mert ha lefekszem,akkor elkezd fájni a hátam,aludni sem tudok,se nappal,se éjszaka.Kb 4órát alszom egész éjjel,de már megszoktam.Imádtam a terhességet,de ennyi elég volt.Már nagyon várom,hogy megszülessen a picurka (persze időben,hogy egészséges legyen).Kérd meg a párodat,hogy könnyítse meg az utolsó heteket.Maszírozzon,segítsen amiben csak tud.Ez sokat számít.Kitartást az utolsó hetekre!
2008. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak 24 hetes vagyok, de én sem alszom jól.Én felkelek egy éjszaka legalább 3x, és alig birok visszaaludni. Szerintem 4-5 óránál nem alszok többet, már kezdem megszokni. Estére már mindig olyan vagyok mint a mosott ...! :)

Nekem még sokat kell várnom a babára, de már nagyon szeretném, ha puszilgathatnám!

2008. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) a helyzet azóta sem jobb :( , hajnaltól indul a forgolódás, mert hol ez fáj, hol az, aztán inkább felkelek :). már én is várom , hogy kibújszikáljon babó, mert kezdek tökre lemerülni :))).
2008. máj. 28. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!