Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok és sehogy nem tudok hízni. már amikor kiderült a terhességem, akkor szigorú hízókúrát "írt elő" az orvosom, de eddig csak 2kg van rajtam. miket kéne ennem, hogy jobban hízzak? szinte nem is hánytam, ez nem lehet a gond és nagyon sokat eszek, de semmi nem marad rajtam. valaki volt már hasonló helyzetben? nem volt gond a terhesség alatt, hogy sovány?

előre is köszönöm!



2012. nov. 16. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is sovány vagyok, de általában 16-18 hétig nem híztam semmit a terhességeim alatt, sőt, fogytam. (47kg volt a "negatív rekord")

Aztán szülésig 20-22 kg feljött, harmadszorra cukorbeteg lettem, akkor a diéta miatt csak 13 jött fel.


Nem értem miért forszírozza ezt a dokid, nem látott még sovány kismamát? Én másokat is ismerek magamon kívül.

2012. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első babámat várom és én is elég soványan estem teherbe. Mindössze 47kg voltam.De nekem egy szóval se mondták hogy híznom kéne,vagy hogy hízókúrára lesz szükség. Egyél mindent,ami csak jól esik. Hidd el majd idővel mennek azok a kilók felfele. :)Emiatt nem kell aggódnod. Semmi baja nem lesz a babádnak,azért mert soványabb vagy. Én most járok a 31. héten és 54 kg vagyok. Vagyis csak 7 kg-ót híztam. És teljesen jól vagyunk!!! :)

Boldog babavárást és ne aggódj emiatt! :)

2012. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtatok!

folyton csak azt hallom (és a védőnőtől is) hogy túl magas vagyok és túl sovány.

de most megnyugodtam, hogy másoknál nem volt ez gond.

köszönöm még egyszer!

2012. nov. 16. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából az arányok ismerete nélkül nem lehet biztosat mondani pl. 155-160 cm magas ember 50 kg-osan már ducinak látszik
2012. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok javasolni,hogy egyél sok csokit,süteményt,kenyeret,chips-et,mogyorókrémes kenyeret.Valami ilyen tömény kalóriabombákat,hátha valamennyi fel fog menni.

Bár csak én is ehetnék ami jól esik.Én meg sajnos duci kismama vagyok,imádom az édességet,bárcsak cserélhetnék veled.

2012. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyél esténként péksütiket, kakaóscsigát vacsira meg hasonlók, hogy alvás közben rakódjon rád a zsírocska. Nap közben egyél rendesen, ahogy szoktál, csak toldd meg egy plusz desszerttel, gesztenyepürével, fagyival, palacsintával meg hasonlók. Nem kell össze-vissza zabálni, mert azzal csak többet ártasz magadnak, mint használnál. Csak ennyi, hogy plusz desszertek meg este péksüti vacsira. Még esetleg "rászokhatsz" szörpökre, bodzaszörp, jaffaszörp, málnaszörp, ilyesmi. Ja, és a banán! Az még egy hízlaló gyümölcs, azt anorexiásoknak szokták megcsinálni turmixban egy kis testépítő cuccal keverve (nem olyannal, mint ami a testépítőknek van).


Sok sikert és boldog babavárást!


39 hkm

2012. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!