Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hízni egyetlen nap...

Lehet hízni egyetlen nap alatt 2 kilót? Vagy az inkább víz lenne?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok várandós, de velem ez rendszeresen előfordul sajnos. És el is tünik rólam egy nap alatt .Csak sajnos fogalmam sincs róla, mihez kötődik ez, ezért egyáltalán nem tudom befolyásolni.
2012. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy holnap estére el is tünik nyomtalanul. :( olyan is elöfordult h egy nap alatt eltünt két kiló azt a vízre fogtam akkor. Eddig olyan jól tartottam, nem akarom h a terhesség végére ennyire megszaladjon. 30. Hétig 3 jött fel, most meg hirtelen 5nél tartok.
2012. okt. 20. 01:50
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez nagyon érdekes, ha kollektíven hízunk, akkor valami környezeti oka kell legyen, pl. a chemtrail....

Ma is, tegnap is karcoltak, és én is a napokban híztam hirtelen...

2012. okt. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet: eszel két vagy több kilót és nem mész vécére, vagy sokkal kevesebb jön ki. A két vagy több kilót valahol el kell raktározni. És igen, a víz is beletartozik.


Amúgy a terhesség alatt sokkal lassabb az anyagcsere, így előfordul, hogy akár 2-3 napnyi étkezés is Benned van, mire feldolgozódik. A folyadékigény (ami tényleges szükségleted) is megnő, ugyanakkor bár többször jársz pisilni, mégse adod ki Magadból az egészet.


Én pl. védőnő előtt 4-5 napig semmi megterhelőt nem fogyasztok. Máskor is csak elvétve, de akkor különösen figyelek rá. Egy alkalommal +5 kg-t hozott ki a mérleg az előző havi méréshez képest, ugyanakkor tudtam, hogy nem ettem annyit. Így kezdtem el figyelni. Azóta csak fél-egy kiló körüli pluszok jelentkeznek.

2012. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan azon parázol, hogy nehogy többet hizz mint 3 kg? Hát ez fura. A baba meg a többi dolog akkor hova tünjön?
2012. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van ám, akit üldöz ezért az orvosa és a védőnője! Volt itt a gyk-n olyan is, akinek azt mondta a dokija 6 kg-ra, hogy ha hízik még, nála nem szülhet. Biztos oka van a kérdezőnek, hogy ez neki probléma.
2012. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A terhesség végére a normális hízás 10-12 kg,amiből szülés után rögtön lemegy 9kg.Van aki szoptatás alatt még további 5-6 kg-ot fogy.Úgyhogy nyugodtan szedhetsz még magadra kedves kérdező!Alapból csak a baba súlya 3kg,ha nem több,és mi van akkor a magzatvízzel és a placentával??Azoknak is van súlya.Én 11+4 hetes vagyok és már 3 kg-ot híztam.Persze senki sem szeretne a terhessége végére tehén lenni,de azért ennyire szigorúan sem kell venni! :)
2012. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj én mikor mértem magam reggel kb másfél kilóval kevesebb voltam mint délután.Sőt ha tudtam egy jót nagy wc-zni, akkor is kevesebb voltam.:D Amikor bevizesedett a lábam nekem is megugrott hirtelen a súlyom.Ne aggódj e miatt.Ha ez megnyugtat, én 16 kg-ot szedtem fel, most 3 hetes a kisfiam és már csak 3 kg felesleg van rajtam.Le megy az hamar!
2012. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Most megint a 3 kg plusznál tartok, másnapra eltűnt. Sikerült megnyugodnom. Nem is a kilók számával volt elsősorban bajom hanem a hirtelenségével. A védőnő 8-10 kilót mondott a végére, a fölé semmiképpen sem akarok menni (még van hátra 8 hetem). Persze eszek rendesen amit megkívánok.
2012. okt. 20. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!