Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az hogy ezen az...

Upox007 kérdése:

Mért van az hogy ezen az oldalon csak idióta bunkók vannak? Eddig nem találkoztam egyetlen értelmes kommenttel sem. Ha csak azért regisztráltok hogy beugassatok másoknak akkor inkább menj ki az utcára és olts le akit látsz.

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mindenki idióta és bunkó,én se vagyok az,csak néhányan jól érzik magukat,ha hülyéskedhetnek
2012. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy újabb elégedett vásárlót köszönthetünk köreinkben.

Üdv a fedélzeten!

2012. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert sok a rosszindulatú ember. De ne azt mond,hogy CSAK idióta,bunkók vannak,hanem SOK idióta bunkók vannak. Mert én csak annál a kérdésnél kommentelek,amelynél tudok segíteni. És amúgy is menj ki te,és oltsd te le akit látsz! Mert általánosítottál! Egy beképzelt pofátlan buzerátor vagy. Te sem vagy jobb mint azok akik idióta,bunkók. És ez milyen kérdés volt? Tán rosszul "idiótán/bunkón" válaszolt egy regisztrált? Attól még nem mindenki idióta;bunkó. És én azért regisztráltam,hogy feltegyem a legféltettebb kérdéseimet,és tudjak másnak segíteni!
2012. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ivanka1997 válasza:
Én nem gondolom hogy ez a kérdés ebbe az oldalba tartozna. Ezt szerintem magadnak is feltehetted volna, mert ha ennyi eszed van hogy ilyen kérdéseket írsz, nem hiszem hogy komoly agyi hátterekkel rendelkeznél...
2012. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
engem te ne kritizálj xd
2012. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!