Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ahhoz hogy az...

KaszaAntalZsolt kérdése:

Mit tegyek ahhoz hogy az emberek higgyenek nekem? Van értelmes magyarázatom arra hogy mi van a halál után!

Figyelt kérdés
küldetésem a földön hogy tudassam az embereknek azt a tényt hogy valójában nincsen pokol , a halál után a lelked egy sugárúton keresztül , majd egy másik bolygón megszületsz , más testben
2012. máj. 27. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
de ezt csak úgy bizonyíthatom be hogy ha minnél többen hisznek benne , mert azt a spirituális hitet az igazság hitét a földönkívüliek azonnal megérzik , és jó cél érdekében segítenek a föld szebb jövőjében , erre várnak ők is
2012. máj. 27. 14:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit tegyél. De ezt honnan tudod? Hogy mi van a halál után? Honnan tudod, hogy ez a küldetésed?
2012. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azt kell bizonyítani amit elhisznek az emberek, hanem azt amit nem!

Pl nekem senki ne bizonygassa, hogy a telefonnal telefonálni lehet. De ha valaki azt mondja, hogy a telefonnal lehet tojást sütni, akkor azt be kell bizonyítani. És ha sikerül akkor már én is elhiszem, hogy lehet tojást sütni a telefonnal.

2012. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De csak akkor születsz másik bolygóra, ha a tudatod elég érett hozzá. Ha nem, akkor innen nincs kiút. Ha nem tudnád, EZ a pokol. És akik itt vannak, nem véletlenül vannak itt, hanem mert megérdemelték. És innen nem kis változás.
2012. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát az én célom az hogy tudassam az emberekkel az igazságot , mert minnél többen tudják annál nagyobb spirituális erő lessz a földön , Amit tudni kell : eddig megtévesztés áldozatai lettünk , de az igazság az hogy a halál után a lelkünk látja a gazdatestének halálát (búcsúzás) amit később egy utazás követ egy úgynevezett sugárúton ,(bolygók között párhuzamos dimenzio) amikor az alagút végén eléred a fényt és akkor megszületsz egy másik bolygón (világban) ... ez minden fajnál így van

A pokol pedig nem létezik !!!!

ha ezt már elég sok ember tudja akkor meglátogatnak minket a jóságos földönkívüliek , és bevesznek a galaxisok szövetségébe !!!!

Erre a dokumentumra az életemet esküszöm ha valaki bebizonyítja nem igaz akkor én a halálommal fizetek érte ,

A Hazugságvizsgálóval is szeretném személyesen közölni!!!!!

2012. máj. 28. 10:03
 6/8 anonim válasza:
és ezeket te honnét tudod?
2012. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérdezd meg te is a saját lelked , az agyam 72%-át használom , de te tutira nem szal te nem tudsz ijet
2012. jún. 2. 13:26
 8/8 anonim válasza:

Kedves KaszaAntalZsolt!

Ha valóban ilyen tudással rendelkeznél akkor nem kérdeznéd ezt! Mindenki abban hisz amiben szeretne! A Lélek viszont valóban létezik és elhagyja a testünket, és még a legkomolyabb műszereinkkel sem láthatjuk ezt. Én csak ezt tudom bizonyítani értelmes magyarázattal.

2012. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!