Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális érzés az, hogy néha...

Normális érzés az, hogy néha nagyon feszül a hasam?

Figyelt kérdés
Főleg ahogy ülök, akkor kényelmetlem, fáj, mintha nagyon nyomna valamit ott bent. Ha állok, akkor pedig olyan érzésem van, hogy mindjárt "leszakad".Ja és hajolni sem jó, mert akkor még jobban szúr. Egyébként görcsöl is a hasam és gyakran szúrkál is, de erre Utrogestant írt fel a dokim 3×1 + Nospa forte-t. Ma vagyok 6 hetes 2 napos. Normális , hogy sehogyan sem jó, mert mindenképp fáj és görcsöl? A válaszokat előre is köszi.
2008. máj. 24. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
HA A DOKID NEM TALÁLT BAJT,AKKOR IGEN NORMÁLIS,ELVÉGRE MINDENKINEK MÁSHOGY REAGÁL A TERHESSÉGRE A SZERVEZETE. KINEK IGY KINEK UGY.BÁR ÉN MAGNE B6-OT SZEDTEM 4×2 -T. DE BIZTOS TUDJA MIT KELL SZEDNED HA MÁST IRT FEL,ÉN NEKEM AZT MONDTA IGYAK MINDIG EGY KIS KONYAKOT,ITTAM IS MIG LEHETETT ÉS NAGYON JOT TETT,PROBÁLD MEG ÁRTANI NEM ÁRT HIDD EL,39 HETES KISMAMA.
2008. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is keményedik a hasam, Halidort kaptam rá, meg magne B6-ot szedek, azt mondta a doki, hogy sokat kell pihenni, főleg oldalt fekve, és ez tényleg szokott segíteni.
2008. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, nincs semmi gond. Mintha én írtam volna ezt a kérdést, talán írtam is annak idején. Ugyan ezt éreztem a terhességem kb. 4. hetétől, akkor még a menstruációra gyanakodtam elkeseredve, de baba volt. Nagyon sokat fájt, én is ugyan ezeket szedtem, később magnéziumot írt fel a doki. Nekem sajnos elég sokáig tartott, kb. 15. hétig. Most a 19.-ben vagyok, de már nem panaszkodom. Kitartás
2008. aug. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!