Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés ha nől a poci?...

Milyen érzés ha nől a poci? 20hetes vagyok, és mostanában érzem, hogy feszül a hasam, a gyomrom tájékán is, ez lehet attól, hogy nől a pici és feszül a hasam?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
En 23 hetes vagyok es le sem tagadhatnam a pocit pedig kover vagyok es azt mondtakm hogy kesobb fog latszani.A feszules lehet mehosszehuzodasoktol is es attol persze hogy no a baba.Minden furcsa tunetet azert beszeld meg az orvossal.Mozog sokat?
2009. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, mozog rendesen, nincs vele gond. már érdeklődtem, hogy mi lehet ez, azt mondták azért feszül mert nől.
2009. ápr. 14. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a baba feszíti. Később lehet majd olyan, hogy kisebb lesz az étvágyad, mert nyomja a gyomrod a pici, illetve lehet légszomj is, ahogy nő a méhed és ahogy egyre feljebb tol mindent. Aztán nemsokára azt is érezni fogod, ahogy kidugja valamilyét a babád, na ott tud igazán feszülni a pocak. Az én kislányom mindig a buksiját vagy a popsiját (nem tudom melyik volt, csak kerek) tolta ki a gyomromnál, irtó feszülő volt és kemény. :) 11 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem érzem,hogy nö,de már olvastam hogy másnak is szokott feszülni,és azt azzal magyarázták,hogy igen,azért mert nö.
2009. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!