Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha menzis érzés van terhesség...

Ha menzis érzés van terhesség alatt miért pont akkor kezdődik mikor (nem ) kellene megjönnie? Mert most hiába van haévány tesztem megvagyok ijedve hogy megfog jönni annyira fáj a hasam alja feszűl a mellem mint menzikor. Miért nem később érzem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért fáj mert "csinálja magának a helyet"ágyazódik be....

Nekem a terhesség allatt mindíg ilyen érzés volt mikor egyébként megkellett vna jönnie, a terhesség allatt végig minden hónapban.A mellfeszülés természetes.

Sok sikert:D

2010. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elkezdett nőni a méhed. Ezért feszül lent a pocid. A melled meg azért fáj úgy, mint menszesz előtt, mert a tüszőrepedés óta egyfolytában termelődik a progeszteron hormon, mint rendesen, minden cikluisban, de most nem állt le a termelése, mint eddig menszesz idején, hanem egészen a szülésig termelődni fog.


Amiket érzel, teljesen természetesek. Tudom,könnyen beszélek, hogy ne aggódj, én folyton újra teszteltem, hogy terhes vagyok-e még, számoltam a napokat a következő UH-ig, hogy van-e még szívhang, és csak azóta nyugodtam meg teljesen, mióta mozog a baba.


34h km

2010. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni, nekem is hasonló problémám van..
2010. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!