Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, és 2...

24 hetes terhes vagyok, és 2 napja úgy feszül a hüvelyem, mintha szét akarna szakadni. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Gondolom ez természetes lehet, de mégis mi a pontos oka? Már járni sem tudok rendesen, és ez elég kellemetlen
2008. máj. 24. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Valószínü a baba rosszul fekszik,és nyom a lába,esetleg keze.

2008. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom mitől van,de nekem is volt.Elmúlik viszonylag hamar.Üdv:36 hetes kismami
2008. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja nekem is egyfolytában ez van. Főleg ha mondjuk éjszaka fel kelek valamiért, úgy fáj az egész szeméremcsontom, ha alig birok járni. Elmentem dokihoz mert nem tudtam mitől van és nem talált semmi problémát, azt mondta, hogy időszakonként fogom ezt érezni, mindig akkor amikor a baba hirtelen nő egy kicsit. 25hetes kismama
2008. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!