Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-ik napra hétfőn jött meg,...

27-ik napra hétfőn jött meg, ma már szinte semmi nincs, de az elmúlt 2 napban nagyon görcsöltem, és úgy érzem, mintha ki akarna szakadni a hüvelyem. Talán felfázhattam, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha terhességre gyanakszol,vegyél egy tesztet!Mensi ellenére ki kell mutatnia a babát.De ha ugyan olyan,rendes,piros vérzés volt,mint szokott lenni,akkor szerintem itt nincs baba,lehet tényleg felfázás áll a háttérben,vagy csak egyszerűen most ez a mensid ilyen görcsös.

14 hetes kismama.

2010. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem merek tesztelni, mert már annyit csalódtam! Most már nem vérzek, de sajnos az a szúró, égő fájdalom meg van. Ez is lehet baba jele?Most nem is tudom, hogy nőgyógyászhoz, vagy urológushoz menjek.
2010. márc. 31. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább felfázás,irány a doki akár urológus akár nőgyógyász.És ne kergesd magad hiú ábrándokba,tessék tesztelni,mert ha esetleg pozitív,a felfázásodat nem kezelheti akármilyen gyógyszerrel a doki!Ha meg negatív,legalább megnyugszol.


első voltam.

2010. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, érdemes volt, cifrant írt a doki. most sokkal jobb.
2010. ápr. 6. 09:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 20 hónapja próbálkozunk. ezért nem akarok tesztelni.
2010. ápr. 6. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,a válaszoló kismama vagyok.

Sejtettem,hogy nem terhesség,tudod a szakmám szól belőlem:)

Ugye érdemes volt dokihoz menni?

További sok sikert a babaprojekthez!

2010. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, és gratulálok Neked a babához! Nálunk elvileg inszem lesz, pont tegnap kaptuk meg párom legújabb spermavizsgálatának eredményét. 20,4 ml-ben 2,5 millió volt. elég elkeserítő! Már nem tudom, hova forduljunk. egyébként pécsiek vagyunk.
2010. ápr. 8. 14:16
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs, nem 20,4 hanem 2,4 ml volt a mennyiség
2010. ápr. 8. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!