Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta nyomást érzek alul....

Napok óta nyomást érzek alul. Olyan, mintha ki akarna szakadni a hüvelyem. Lehet nyílik a méhszáj? 17 hetes vagyok és harmadik babás.

Figyelt kérdés
A babám fejvégű fekvésben van.Sokszor szúr a hasam alja is.Lehet csak rosszul fekszik a babám?
2009. febr. 26. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
a hüvelyi fájdalom nálam tágulást jelett, pihenj sokat és menj dokihoz az a biztos!
2009. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor nekem kisugárzott a hüvelybe, mintha szét akarná feszíteni... akkor tágultam.
2009. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanezt érzem már 4 hete, most 27 hetes vagyok, első babával. Minden alkalommal elmondom az orvosomnak, ilyenkor megvizsgál és megnyugtat, hogy nincs nyitva a méhszájam és ennyi. Nekem is az van írva a papíromra, hogy fejvégű fekvésű a pindurka, de viszont a doki azt mondta, hogy faros (ez ugyanaz lenne??). De tuti, hogy nekem faros, mert egyfolytában lefelé rúg, sokszor úgy érzem, hogy kirúgja a méhszájamat és ez nagyon fájdalmas. Emiatt folyamatosan fáj a hasam alja. Azzal nyugtatnak, hogy nyomja a babóca. Jaa, és magnéziumot kell szednem 3x2-t.

Ne aggódj, a legközelebbi orvoslátogatásnál mondd el neki és (remélhetőleg) meg fog nyugtatni.

Boldog pocakosodást!

2009. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 3.babás vagyok és szintén 17 hetes.Voltak nekem is hasonló érzéseim egy pár napja.Pont mentem a dokihoz és minden jó volt.Azt mondta hogy ez mással is előfordul de ez nem mindig jelenti a mészáj kinyillását.Az előző terhességemnél ugy nyilt ki a vége felé hogy nem éreztem semmit mégis 3 ujjnyi volt.Ha nem gond megkérdezhetem hogy tudjátok-e már a nemét.A nagyobb gyerkőcők milyen idősek?
2009. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedden tudtuk meg,hogy kislány!:)A legnagyobb fiú,a középső fiú(meghalt).

Remélem ártalmatlan dolog.1,5 hét múlva megyek dokihoz....

Ma már nem nyomott annyira!Remélem elmúlik!

2009. febr. 26. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!