Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha már szeretnám...

Normális ha már szeretnám hogy nagy hasam legyen?

Figyelt kérdés

mert még 2 honapos vagyok csak!

de szeretném hogy már nagy hasam legyen. vagyis azthogy már lássák. mert olyan büszke vagyok rá . mert már sokat vártam a babára,és szeretném ha ugy mehetnék végig az utcán hogy mindeki lássa. nemtudom hogy milyen lesz nagy hassal hogy milyen rosz vagy kellenemetlen hogy már nagyon nagy és nehéz a menés is de én akkor is várom. más is igyvan ezzel?


2008. máj. 23. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
szia,teljesen normális,én is igy voltam ezzel,és már nagyon-nagyon vártam hogy nagy legyen a hasam,el is jött ez a pillanat és én nagyon büszke vagyok rá :)nagyon jo érzés végigmenni az utcán igy ,és én is igy gondoltam mint te . 39 hetes kismama.
2008. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vártam, hogy nagy pocakom legyen, pedig én nem is direkt lettem terhes, de akkor is tök büszke voltam rá :) Amikor végre megnőtt a hasam, akkor már jajgattam eleget, mert nagyon sokat fájt a hátam, meg vizesedett a lábam, szerintem még élvezd ki egy kicsit, hogy ezek nem kínoznak, és hogy még minden ruhádba beleférsz :)
2008. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! De aranyos kérdés!!! Én is ugyanígy voltam / vagyok ezzel! Minden alkalommal, amikor vizsgálatra entem a kórházba, irigykedtem a nagy pocakos kismamákra és kérdezgettem a férjem, hogy 'mikor lesz már nekem is ekkora pocim??' Kb. 3 hete kezdett látványosan nőni (vékony alkat vagyok amúgy) és már át is akarják adni a helyet a járműveken, rengetegen rákérdeznek, olyan jó! Alig várom, hogy még nagyobb, kerekebb legyen! Úgyhogy teljesen természetes, amit érzel! Hidd el, hamarosan nőni kezd. 18 hetes kismama
2008. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abszolút normális! Én is mindig azt vártam, hogy nagy pocim legyen (mi 4 évig vártunk a Babánkra). Mostmár nagy pocim van, 33 hetes vagyok, de 1 percig sem érzem terhesnek, sőt!!! Nagyon boldog vagyok!

Az alvás nehezen megy ekkora pocival főleg, hogy hason alvós voltam), de nem számít! Semmi más nehézséget nem tudnék mondani, minden szuper!

Nagyon sok boldogságot, kellemes pocaknövesztést! :-)

2008. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez aranyos.

Hát, én is hasonló cipőben vagyok, pedig már 20 hetes a pocak, és még mindig semmi sem látszik belőle... mindenki más, majd egyszer biztosan elkezd rohamosan nőni!

2008. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk :-) Én 8 hetes + 3 napos vagyok, de már én is nagyxon várom a pocakot, legalább annyira, hogy tényleg félreismerhetetlenül látszódjon :-) Kicsit már látszik ha nagyon odafigyelek, mert alapvetően vékony vagyok és már nem alapos a pocim, hanem ott egy helyes kis domborulat :-)
2008. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem még nemnáltszik bár én 50 kg vagyok.de már hiztam 1 kg-ot.
2008. máj. 24. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezzel mindenki így van, köztük én is. Igaz én még nagyon az elején vagyok (5 hetes) de nagyon várom hogy végre lássa mindenki kisbabánk lesz!Alig várom hogy teljenek a hetek! :-))))))))
2008. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!