Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudnék vele csinálni hogy...

Mit tudnék vele csinálni hogy ne legyen csomós?

Figyelt kérdés
A tejtől nagyon csomósak a melleim. Leginkább a jobb egyik oldala. Már sokszor mondtam a védőnőnek meg a nőgyógyásznak de mintha nem is hallották volna.
2011. nov. 9. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
31 hetes vagyok.
2011. nov. 9. 14:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még?

Ha nem szoptatsz, akkor valami mástól csomós a melled.

2011. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még egyáltalán nem szoptatok.
2011. nov. 9. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor még nincs tejed. (Arra gondoltam, esetleg még nagytesót szoptatsz)

Előtejtől lenne csomós??? Nem gondolnám.

Mindenképpen szólj a dokidnak.

2011. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen az előtejtől. Nagyon korán elkezdett folyni. 16 hetesen. Most meg már nagyon folyik.
2011. nov. 9. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó kis fürdőt, nem túl meleget a baba miatt és utána maszirozd a melled meg egy picit. Aztán fejd le, mélyhűtöben sokáig eltudod tárolni.
2011. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De azt olvastam hogy terhesség alatt még nem szabad fejni a tejet mert hogy megindulhat a szülés vagy valami ilyesmi.
2011. nov. 10. 09:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehogy lefejd!! Ne piszkáld a melledet a terhesség alatt!!!

Az viszont jó tipp, hogy meleg vízben picit áztasd meg, de ne sokáig, mert a meleg fürdő nem tesz jót a pocakodnak.

2011. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!