Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom olyan furán érzem...

Nem tudom olyan furán érzem magam mióta megtudtam hogy terhes vagyok. Lehet hogy nem fogom szeretni a babám?

Figyelt kérdés
Mikor még nem tudtam hogy terhes vagyok, szinte irigy voltam mikor megtudtam hogy a rokonságban, vagy a baráti körben valaki terhes vagy netán már szült. Most meg egyszerűen nem tudok neki örülni. Mióta nem szedem a gyogyszert mindig szomorú voltam ha megjött, most meg alig vártam hogy megjöjjön de mégse. Fog ez még változni? 5 hetet töltöttem.
2008. máj. 23. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hormonok. Ne aggódj. Biztos, hogy szeretni fogod a babád.
2008. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Meg vagy ijedve a körülményektől. A terhesség nagy munka és pszichológiailag sem könnyű felfogni hogy nemsokára lesz babád. Gondolj arra hogy egészséges lesz, nem lesz baj, és csomó mindenre megtaníthatod és mindenki szereti majd, még én is pedig nem is ismerem. Dehát lehet egy kicsit nemszeretni? Majd akkor jusson eszedbe amikor fordul a gondolatod és mindennél jobban akarod. Én több hétig azt álmodtam, hogy elvetélek és a kezemben fogtam azt a pici valamit, és hidd el nagyon örülte, hogy felébredtem és tudtam hogy ott van.
2008. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy csak megijedtél? Hiszen egy új élet növekszik benned, akiért életed végéig felelősséget kell vállalj! Ez mindenképp csodálatos dolog, de hihetetlen sok minden meg fog változni és felnevelni egy gyermeket nagy kihivás, és ez hirtelen meghátráltál. Szerintem ne aggódj emiatt... és persze meglehet, hogy a hormonok is bejátszanak az érzelmi hullámaidba! Biztosan meg fog változni!
2008. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont így voltam én is mint te. Nagyon vártam, hogy végre terhes legyek, mikor meg az lettem, nem örültem neki. Ez eltartott néhány hétig. Utána viszont repkedtem a boldogságtól, és nagyon büszke voltam a pocakomra.
2008. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont így vagyok, mint Te! Már megijedtem, hogy velem nem stimmel valami, de ezek szerint azok a fránya hormonok, meg kedvetlen is vagy, igaz?! Talán pár nap, vagy hét és megváltozik!


Boldog babavárást!

6 hetes kismami

2008. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok terhes, csak próbálkozunk, de nálam ez máris jelentkezik, látod, vannak nálad bolondabbak! :-D
2008. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én is igy voltam pár hétig, kb a 6-tól a 9-ig.

Aztán már nagyon vártam, és amikor mér a 12 hetes Uh-n megláttam a kicsi ember formáju magzatot akkor a könny is kijött a szememből.

23 hetes kismami

2008. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szintén még nem vagyok babás,nagyon szeretnék már pedig!de az érzés meg van bennem is!ha poz.lesz a teszt,tuti beroncsizok!!!
2008. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fog változni bőven.Szinte hihetetlen ragaszkodás lesz benned.Én is így voltam.10 hetesen szakítottunk a párommal (Én voltam hülye,illetve a hormonok.Elküldtem és úgy éreztem végleg vége,nekem nem kell ez a pasi.23 órán keresztűl tartott a különlétünk.)Akkor még el lehetett volna vetetni,de nem tettem volna meg.Addigra már megszerettem.Amikor megmozdul,onnantól meg imádod.Minnél erősebben érzed,annál jobban.Már a pocakban lehet vele játszani,ismerkedni vele.Lesznek még furcsa érzéseid,de ez természetes.Mindig más jelentkezik a terhesség alatt.
2008. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!