Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben hol van second...

Debrecenben hol van second hand-es babaruhabolt? Honnan lehet ott olcsón jó babacuccokat beszerezni?

Figyelt kérdés
Mennyi az árbeli eltérés az új és turis cuccok között? Még csak 16 hetes vagyok, még nem tervezzük, hogy vásárolni megyünk, de jó volna tisztában lenni az árakkal.
2009. aug. 12. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az árkülömbségre, csak példát írok, a kislányomnak 4000 Ft-ért 2 tescosszatyornyi ruhát vettünk a turiban, ebben volt legalább 6 gyönyörű hímzett napozó, 3 hímzett farmerruha, sok body, kisnadrág, pólók, mind márkás next, minimode, cherokee, george stb.


Én csak turiban vásárolok gyerekruhát, ilyen szépeket és ilyen minőséget sehol nem kapsz, az tuti.


A Széchenyi u. a buszmegállóban lévő turi a legjobb gyerekruhában, minden hónap 1-jén kap új árut, aznap menj be, asztalon van, tehát turis, gyönyörű ruhákat lehet kifogni. (1990 Ft/kg)


Nagyon jó még a volt Centrum áruház melletti angol, az minden hónap első hétfőjén kap új árut (ez darabáras, kicsit drágább, mint a Széchenyi, de még ez is a bolti ár töredéke)


Érdemes még bemenned a Csapó utcai (Fagyizó mellett) ott is szép babaruhák vannak) - 3800 Ft/kg


Néhány dolgot kaptunk, illetve vettem a brendonban, az első mosásig bírták, és pl a body 1450 Ft volt.


Ja, és ezek tuti nem jönnek szembe az utcán.


10 hós kislány anyukája

2009. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is a Széchenyire járunk, az tényleg nagyon jó.
2009. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, majd oda fogok menni. Megpróbálok minimalista lenni, mert a baba érkezéséig ezer dologra van még szükségünk.
2009. aug. 12. 15:25
 4/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló, a volt Centrum mellettit határold be kicsit jobban kérlek! Nem vagyok debreceni, így nem tudom, hogy volt a Centrum áruház. Mi van ott most? Milyen utca az?
2009. aug. 12. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A Centrum helyén van most az Alexandra könyvesbolt, a Piac utcán, majdnem a Mecivel szemben van a turi.


Abba a turiba is szoktam járni, ott édi gyerekcipők is szoktak lenni, múltkor vettem vadi újat, kívül-belül bőr kisszandi, magasszárú, betétes és 1700 Ft volt.

2.vltm

2009. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!