Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől kezdtetek el...

Hanyadik héttől kezdtetek el babacuccokat venni?

Figyelt kérdés

Már nagyon nehezen tudom megállni, hogy egy-egy sapkácskát vagy valamit ne vegyek meg, de nálunk mindenki babonás és nem igazán engedik még.

17 hetes vagyok


2010. febr. 18. 08:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!MI 24 hetesen vettük meg a babakocsit,előtte nem akartam,én sem,bár nagyon jó lett volna vásárolgatni.Most vagyok 27 hetes,már kinéztük a kiságyat,és úgy tervezzük hogy márciusban mindent meg veszünk a babának.Májusra várom.Szerintem várd meg a18 hetes uht,ha ott minden rendben van (miért ne lenne)akkor már vásrolgathatsz:-)))
2010. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

32:)

Én is babonás vagyok, de eddig bírtam:)

2010. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok babonás, ráadásul úgy voltam vele, hogy mi van, ha bármi miatt be kell feküdnöm korában a kórházba, és mi meg még felkészületlenek vagyunk. De ara figyelj, hogy a legkisebb méretekből nagyon kevés darab kell, hisz az is előfordul, hogy már a születésekor kicsik lesznek rá. Inkább legyen két hétig kicsit bő, úgyis nő bele gyorsan. :) Jó babázást!
2010. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én 17 hetes lennék, már vásárolnék.Én biztosan nem bírnám ki.A kisebb dolgokkal kezdd. Én először babaruhát vennék.
2010. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindent az utolsó pillanatban. Ha be kellett volna feküdnöm, akkor aférjem és anyu mindent megvett volna, kiságy, babakocsi stb.. Nem vagyok babonás, de akkor sem. Maradjon az utolsó pillantra... legalábbis nekem.
2010. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem semmit az elején babonából aztán meg rossz lett az AFP-ém akkor meg azért nem vásároltam megkellet várnom a magzatvíz vizsgálat eredményét ami a 22. hétre érkezett meg.Szerencsére minden rendbe van a picivel úgy hogy utána már nyugodtan vásárolgattam.Most 30 hetes vagyok és igazából majdnem minden megvan már.További jó baba várást.
2010. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon korán elkezdtem és apránként vettem meg mindent. Talán 10 hetes lehettem mikor már vettem dolgokat. Most 37 hetes vagyok és anyagilag meg sem éreztük, hogy jön a baba. Nagyon jó volt így nekem.
2010. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 17 hetes vagyok, és én is ugyan igy vagyok ezzel a kérdéssel.Azért bevallom, már vettem neki 2 kis body-t, egy kiscipőcskét és 2 kis zoknit.Nem birtam őket otthagyni.De ugy gondoltam, az "igazi vásárlással" várok min. a 20-22. hétig.Aztán belevetem magam a kisruhákba.:)

Boldog Babavárást

2010. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az anyagiak miatt szeretnék én is lassacskán megvenni mindent. Egyszerre néhány hét alatt megvenni mindent...nem fog menni:(
2010. febr. 18. 08:50
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20. héten kezdtem el vásárolgatni. Megvártam a genetikai vizsgálat eredményét. Ott is rendben volt minden, igy nekiálltunk. Nekem is az anyagiak voltak befolyásolok. egyszerre én se tudtam volna mindent megvenni. Most vagyok 36 hetes és minden megvan. Lassan már az ágyat fogom felhúzni. Most már csak egy kis várakozás van hátra, ez a legnehezebb!
2010. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!