Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől kezdtetek el...

Hanyadik héttől kezdtetek el babacuccokat venni?

Figyelt kérdés

Már nagyon nehezen tudom megállni, hogy egy-egy sapkácskát vagy valamit ne vegyek meg, de nálunk mindenki babonás és nem igazán engedik még.

17 hetes vagyok


2010. febr. 18. 08:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem én is így fogom csinálni. Jövőhéten megyek a 18. heti genetikai uh-ra, ha ott stimmel minden, akkor belelendülök:)
2010. febr. 18. 09:08
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én onnantól,hogy megtudtam,hogy baba lesz,elkezdtem nézelődni,tájékozódni az árakról.És ha valami nagyon megtetszett vagy nagyon jó áron volt,hát megvettük.Ezzel így nagyon sok pénzt spóroltunk,plussz tök jó kis cuccai vannak.Csak egy példa,a babakocsit 120e helyett 70ért sikerült megvennünk,volt egy nagy akció.. :) Azt hiszem azért kevés ember van akinek ekkora különbség mindegy... Meg szerintem baromi jó érzés beszabadulni a bababoltba,vagy áruházak babaosztályán bolyongani :))) Imádom,még ha nem is veszek semmit.. Hja és egy megjegyzés,én mindezt úgy tettem,hogy a 16ig hétig barnáztam,és ijesztgett mindenki,hogy ebből akár baj is lehet.Tudtam,hogy igazuk van,de bíztam a legjobbakban és jól tettem!! :) 29 hetes
2010. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetes vagyok most.A nagyszülök elég babonásak ezért csak a 30. hét után kezdtünk vásárolgatni.Most bánom,hogy nem előbb kezdtem el akár titokban is.Mivel új naptári évbe léptünk úgy lecsökkent a táppénzem amit kapok,hogy anyagi nehézségeket okoz a vásárlás.Már csak babakocsit és kiságyat kell vennünk a picinek,de ezek a legdrágábbak.Meg jó lenne pelusból is betankolni előre és csak most tudtam meg,hogy a kismamának is sokminden kell a kórházba.Kell szoptatós hálóing,pizsi,papucsok,szülés utáni intim betétek,melltartó betétek,szoptatós melltartó és amig a kórházban leszek addig apucinak kell kiváltania a receptre felírt baba ápolási szereket.Most bánom,hogy enyi mindent hagytunk a végére!Legalább magadnak vásárolj! :)
2010. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

en a 13. hettol vasarolgattam. mar megvan minden, igy nyugodtan telik a varakozas!

36+2 km

2010. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nekem 2. gyerek, bár Ő most kisfiú lesz, az első leányzó után, én annyit tettem egyelőre, hogy számba vettem a dolgokat, hogy mi az ami használható, mi az ami megy vissza megy a padlásra. Babakocsira, kiságyra, babaülésre, meg ilyen nagyobb dolgokra nincs gondom, de így is rengeteg cucc kell még.

Most vagyok 29 hetes, most már elkellene kezdeni a készülődést..:))

2010. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
szia,én a 25.héten tudtam meg a nemét a 4D.-nÉn utánna kezdtem vásárolni.Azóta minden megvan,én nem szeretem a kapkodást,no meg anyagilag is jobb.30 hetes km
2010. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17. hét körül vettük az első nagyobb dolgokat. Amit kinézünk előre, akkor vesszük meg amikor akciós. Az apróságok ráérnek majd. Én is babonás vagyok, de örülök, hogy a nagyobbakat már megvettük, mert éppen porckorong becsípődéssel fekszem itthon és még csak 24 hetes vagyok. Később nagyobb hassal lehet, hogy nem nagyon lesz kedvem vásárolgatni. Mondjuk nekem máskor is volt már ilyen gondom a derekammal, de ez édes teher!
2010. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kurali Alexandra válasza:

Szia! Én 12 hetes terhes vagyok és már meg vettem a babakocsit mert minden vágyam 3in1 ben babakocsi volt. Nagyon jó árban találtam így meg vettem bár én is babonás vagyok de ezt a lehetöséget nem akartam ki hagyni.

De pontosan én is szeretném tudni hogy mikor kezdjem el vásárolni a baba ruhákatat?!


Üdv: Alexandra

2016. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!