Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti mikor mossátok...

Kismamik! Ti mikor mossátok ki a babacuccokat? Én 30 hetes vagyok és a jövőhéten állnék neki nem korai?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem korai. Én is nagyban készülődtem már ilyenkor. Úgyis lesz még ami az utolsó pillanatban jut az eszedbe.
2010. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem korai.Úgy sem 1 nap alatt végzel.Mire még ki vasalgatod őket...Én is ilyen tájban kezdtem el,és jól tettem,mert épp végeztem mindennel,be lett állítva a kiságy,össze készítettem a hazajövős ruhát,addigra be is kellett feküdnöm.Ez volt a 34. héten.

Nem szeretném másra hagyni ezt a feladatot. Ezért inkább legyek készen.Szép,könnyű szülést kívánok Nektek,és jó egészséget.

Üdv. egy 3. babáját váró Kismami

2010. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai! Nyugodtan rendezd el őket!
2010. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem korai, sőt én javaslom is. Nekünk már minden megvan, már csak ki kell mosni a ruhácskákat. Mindig halogatom egyik hétről a másikra. Most 35 hetes vagyok, be van rendezve a babaszoba, de ruhát még egyet sem mostam, vasaltam ki. Ma tanulnom kell, holnap vizsgázok, meg szallagtűzőre megyünk, tegnap előtt húzták a fogam, azelőtt napokban meg meghaltam a fogfájástól, élni nem volt kedvem, nem hogy mosni, jövő héten rendbe raknak 7 fogamat, ezért nem valószínű,h. nekilátok, esetleg azután. És persze benne van a pakliban,h. be kell feküdnöm a kórházba.:S Akkor nem tudom,h. mit csinálok. Szóval ha nem akarsz úgy járni mint én, láss hozzá nyugodtan. Soha nem tudhatod,h. aztán miért nem tudnád megcsinálni. Én sem gondoltam volna,h. november végén még nem lesz meg az utolsó vizsgám, meg h. el kezd majd fájni a fogam.

35hkm

2010. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!