Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes vagyok és kicsit...

11hetes vagyok és kicsit begyulladtam de csak jövöhéten tudok menni a nögyogyászomhoz?

Figyelt kérdés
canestent lehet használni ilyenkor? vagy valami más??
2011. júl. 7. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt - föként az elején, semmit nem használhatsz, amit nem az orvos irt fel. A canesten meg egyébként sem hat a fertözésekre, viszont a babának árt.
2011. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Igen, lehet.

De itt egy másik ötlet is:

"Kérdés:

5 hetes terhes vagyok és hüvelyi gombás fertőzésem van, amire az orvosom Canesten hüvelytablettát írt fel. Kérdésem, hogy tényleg nem árt ez a magzatnak, avagy melyik a rosszabb: a gyógyszer vagy a gomba?


Válasz:

Az az igazság, hogy én még soha nem hallottam arról, hogy a Canesten bármiféle rendellenességet okozott volna a terhesség során, a gyártó cég óvatosságból mégis azt ajánlja, hogy a terhesség első 12-13 hetében ne alkalmazzuk azt. Van egy olyan hüvelykúp is, amely teljes biztonsággal adható a terhesség során is, ez a Pimafucin. De még egyszer mondom, a Canestent is inkább csak óvatosságból kerülném, nincs semmi rossz tapasztalat vele kapcsolatban.

Dr. Ács Nándor "

2011. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most gyulladás vagy gomba? Nem mindegy!
2011. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mivel nem volta még orvosnál vele igy nemtom hogy gomba vagy gyulladás,enyhén sárgás folyás és minimális viszketés..
2011. júl. 7. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Így semmiképp ne kezeld magadat! Ha a saját orvosod nincs, menj el az SZTK-ba, ott is megtudnak vizsgálni.
2011. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sztk ba járok egy orvoshoz csak a héten szabin van..S:
2011. júl. 7. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Tegyél fel Ghynophilus-t, az mindenesetre rendbe teszi a hüvelyflórát. A gombát nem szünteti ugyan meg, de ártani nem árt. Azt használhatod vény nélkül.

Nekem azt is ajánlotta a doki, hogy nyugodtan kenegessem a környékét körömvirágkrémmel, az gyulladáscsökkentő hatású.

Ezek egyike sem ártalmas terhességnél.

2011. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és krém sincs amit lehetne külsőleg?
2011. júl. 7. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:
ÉN terhesen többször is be gyulladtam, nekem a dokim Gynoxin hüvelykrémet írt fel. Van a dobozban egy tubus krém, és egy apprikátor, ami segítségével fel tudod helyezni a krémet a hüvelyedbe. Nekem 3x is segített terhesen. Vény nélkül is lehet kapni. Gyógyulj meg!
2011. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. júl. 7. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!