Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek a nőgyógyászomho...

Holnap megyek a nőgyógyászomhoz,6 hetes terhes vagyok. Miért félek mindentől? Normális ez? Pl. Üres petezsák, méhen kívüli terhesség, vagy téves pozitív teszt és nem is vagyok terhes. Ilyenek járnak a fejemben.

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ugyan így volt...először,nehogy üres petezsák legyen,utána nehogy felszívódjon,utána nehogy elhaljon utánna nehogy down koros legyen ,utána nehogy bármi baja legyen és jön a folytatás :D

de ne aggódj fölöslegesen..tudom bagoly mondja verebek.nyugi :D

üdv 20hetes kismami

2010. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a többség így van!Ne aggógj,minden rendben lesz!
2010. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem csak én vagyok ilyen aggódós típus. Így már mindjárt nem érzem magam bolondnak.
2010. máj. 4. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első ultrahangom nekem 12 hetes terhességemkor volt. Felfeküdve az asztalra, arra gondoltam, na most fog kiröhögni a doki, és azt mondja, nem is vagyok terhes, és nem talál semmit.:D

Ez mindenkinek átfut az agyán. Aztán majd azon aggódsz, hogy megvan e az összes ujjacskája, nem e deformált, vagy ilyesmi. Nehogy hamarabb jöjjön ki...

26 hetes kismama:D

2010. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész terhesség alatt lesz miért izgulni, de ez gy természetes!

Szorítunk neked!

2010. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100 nőből 99 így van. Erre egy dolgot lehet mondani ami totál közhely, de tényleg nincs rá más megoldás: ne idegeskedj hanem gondolkodj pozitívan. Mindenki ezt fogja írni csak más szavakkal :)
2010. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok.

Majd két évig azért aggódtam, mert nem jött a baba, most meg azért, hogy mi hogy lesz vele kapcsolatban. Kész téboly. Most már amíg meg nem születik nem lesz nyugtom.

De megéri az aggodalmat. Bár akkor meg azért fogok aggódni, hogy nehogy valami baja essék. Ez az élet rendje. Most már aggódhatok a sírig.:)

2010. máj. 4. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja es majd ha megszuletik akkor lesz igazan amiert aggodnod:))

Ez az elet rendje es szerintem minden anya vegigaggodja az eletet a gyerekek miatt.Persze vannak kivetelek is sajnos.

Jo babavarast majd jo babazast

2010. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is állandóan aggódtam,aggódók:)pedig nem vagyok egy idegeskedős típus de ezek az ösztönök szerintem:)nekem is először üres petezsák,vérzés,utána a vetélés,downkór,köldökzsinórtekeredés,vizfejűség volt a téma..28 hetes vagyok most a koraszüléstől félek..ez van:)
2010. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!