Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hets vagyok, más is érezte/é...

36hets vagyok, más is érezte/érzi úgy hogy megőrül, nem bírja tovább? Itthon vagyok nem tudok magammal mit kezdeni, a babacuccokat, már vagy 100szor átpakoltam, kimostam kivasaltam.

Figyelt kérdés

Nincs semmi panaszom, teljesen jól vagyok, csak már nem bírom ki, várom hogy megszülessen a pici és vele lehessek.

Egyszerűen nem találom nélküle a helyemet, nem tudom magam mivel lekötni....

Barátnők nem nagyon vannak költözés miatt, párom rengeteget dolgozik, általában egyedül vagyok....


2010. dec. 11. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanigy voltam vele én is amikor született a lányom. Emlékszem ment az olimpia Baló Gyurival és képes voltam nézni hajnaltól mert UNATKOZTAM. Na de most mit nem adnék két óra nyugiért:-)) Hidd el tudom hogy a könyöködön jön ki mert én vagyok 1000. aki ezt mondja de élvezd ki ezt a négy hetet utána nem igen lesz módod henyélni. Halgass rám!! Nézzél filmet még gyorsan olvasd ki a könyvet amit akarsz...Nézz meg egy jó sorozatot, kössél valamit ha tudsz kötni, vagy varrjál Tilda bábukat:-)

Minden jót!

2010. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős! Terhesség alatt végignéztem a jóbarátok c. sorozat összes részét dvd-n (imádom és 100szor láttam), a váratlan utazás összes részét dvd-n, már minden filmet kívülről ismertem....

Most a második babával vagyok terhes, hát ez a terhesség csak úgy elrohan. A lányom pedig 14 hónapos, nem győzök utána futkosni. :)

Készíts a családnak karácsonyra valamit saját kezűleg, az leköt, vagy olvass valami jó könyvet, főzzél, süssél fini sütit.

Az utolsó hetek már csak ilyenek, és ahogy előttem is írta a hozzászóló, tényleg használd ki hogy pihenhetsz!!!


Szép babavárást az utolsó hetekre!

14 hónapos kislány és 29 hetes pocaklakó anyukája

2010. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig nekem is rohant az idő, de most 1-2hete mintha megállt volna....

Egyszerűen nem köt le se a tv, se az internet....

2010. dec. 11. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogj egy naptárat és jegyezd fel a mai napra hgy semmi nem érdekel se tv sem semmi más. Amikor nagyon nem lesz időd akkor vedd elő és pillants rá a baba mellett:-)) Majd jót fogsz magadon mosolyogni:-)
2010. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is megőrülök, én megtanultam sütni, azzal kötöm le magam. Finom sütiket gyártok, mint az öreglyányok! :)
2010. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két gyerkőcöm van. Bárcsaqk még egyszer érezhetném hogy annyi időm van hogy nem tudok vele mit kezdeni. Nézz vissza 1 év múlva és irígyeld magad. :))

Amúgy én életemben nem unatkoztam. Nem igaz hogy nincs semmi hobbid ami leköthetne. Hímezz, varrj, rajzolj, fűzz gyöngyöt, csinálj karácsonyi ajándékot.

2010. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha, boldog idők!

Tavaly ilyenkor én is lázban égtem, csomagoltam a karácsonyi ajándékokat, vásároltam, barátnőztem, vagy csak nagyokat sétáltam. 18-ára voltam kiírva, végül 16-án este császár lett belőle.

Utána 3-4 hónapig azt sem tudtam jóformán, hol vagyok, örültem ha fogat tudtam mosni, vagy néha esténként pedikűrözni.

Hazsnálj ki minden pillanatot, amíg egyedül vagy, nosztalgiával fogsz rá visszagondolni!

2010. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!