Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok. Még...

16 hetes terhes vagyok. Még dolgozom egy cipöboltba. Sok mindent nem kell csinálnom ha áru jön akkor kell csak hajolgatni, pakolni. Néha picit elfáradok de ugye ezzel nem veszélyeztetem a babámat? El nem vetélhetek ugye?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.Sőt,csak magadnak teszel jót,ha aktív maradsz,kevésbé fogsz vizesedni stb.Mindig érzed,hogy mi a megterhelő és mi nem.

Ha majd nagyobb lesz a baba,és esetleg fájna a derekad,akkor más testtartással pakolj,hogy ne erőltesd meg.Annyira pici még odabent,hogy nem lesz baja.

Én 21 hetesen hegyet másztam,38 hetesen még dolgoztam,és mind a mai napig,ha kell gyalog megyek a kh-ba(több mint egy km séta,meg buszozás).


40hetes kismama

2008. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok és a mai napig dolgozok egy ruhaboltban.Igaz általában már csak napi pár órát,de néha egész nap is becsúszik.Azt már megérzik a lábaim estére.
2008. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is fontos, ha aktív maradsz, persze óvatosan. Nagy súlyokat azért ne te pakolj, és inkább guggolj, mint hajolj.

32 hetes kismama

2008. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!