Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen se szabad fürdeni?...

16 hetesen se szabad fürdeni? Nekem jol esik a meleg fürdö, de ezzel nem veszelyeztetem ennyi idösen a babusom?

Figyelt kérdés
az elsö 12 heten tudom hogy veteles kockazata miatt intenek töle de 16 hetesen mar nincs nagy veszely nem?meghat annyi gyogyfürdö feleseget ajanlanak a terheskönyvekben,különbözö olajokkal meg sokkal
2009. ápr. 30. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én is sokat fürödtem a terhesség alatt, nem túl forró, de kellemesen meleg vízben. A babám egészséges!!

(Ami a mamának jó, az a babának is az!)

2009. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én végig fürödtem, talán az első 8-10 hétben zuhanyoztam, biztos, ami biztos alapon. Nincs is jobb egy meleg fürdőnél:) A lényge, hogy ne forró legyen:)

Boldog Pocakosodást, és jó pancsizást!

34+5 hetes km

2009. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem túl meleg,és nem tart sokáig,szerintem fürödj,ha az ellazít.
2009. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A lényeg az, hogy 34 fokosnál ne legyen melegebb a víz és max. 10-15 percnél ne nagyon legyen több a fürdőzés. Ez vonatkozik a gyógyfürdőkre is. A meleg víz ugyanis alhasi vérbőséget okoz.
2009. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos és a védőnő is kizárólag a zuhanyozást javasolta az első 12 hétben, bár nekem már volt egy spontán vetélésem a 7. héten. Ha nálad semmi ilyesmi előzmény nem volt, mindannak ellenére azért ne lubickolj órákig, és ahogy az előttem szólók is írták, ne túl meleg vízben fürödj.
2009. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!