Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bútor tologatással nem...

A bútor tologatással nem veszélyeztetem a babám?

Figyelt kérdés
2 hónapos vagyok.ma rámjött a takaríthatnék és némi bútortologatással járt.remélem ez nem vezet vetéléshez.szerencsére semmi problémám nincs a terhességemmel csak utólag jöttem rá hogy mivan ha most rosszul tettem.nem emeltem csak huzogattam,tologattam.SZERINTETEK?
2008. máj. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kétajtós szekrényt emelgetsz,akkor szerintem nem lesz baj!
2008. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,de jó lenne ha innentől kezdve másra bíznád a tologatást..!!! Nem okozhat elvileg gondot,de egy rossz mozdulat még bajos lehet az elején. Várd meg,amíg egy kicsit legalább megerösödik!! (12hét)
2008. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kerülni kell a tényleg nehéz dolgok emelgetését, de ezt én nem terhesen is kerülöm, és inkább férfiakra bízom. ha az a baba megtapadt és nem akar levállni akkor elég nagy dologt kell tenned hogy még is leváljon. de ha nem rendesen tapad meg akkor egy nyújtozkodástol leválhat.


a barátnöm 2x vetélt el 12 hetesen és a 3 babával a nyolcadik hónapban a lépcsöröl esett le. a vetélései spontán voltak még szinte fájdalma sem volt. az esés után meg semmi baja nem lett. vagy is neki sok zöld foltja de a babának semmi.

2008. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, azért jobb félni, mint megijedni! Bár mi is költözködtünk amikor 4 hónapos terhes voltam... De igyekeztem azért vigyázni. Túl nehezet nem emeltem. Ha mondjuk az éjjeliszekrényt tolod arrébb, az nem hiszem, hogy veszélyes. Azért az egész szekrénysorral ne próbálkozz!:-))

Boldog babavárást!

2008. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy baj lenne.Én a férjemmel 21 hetesen egy 3ajtós IKEÁs szekrényt raktam össze,és azt biza forgatni kellett.Csak a derekem fájdult meg estére.

8 hetesen még elvállaltam az utolsó plakátolós melót,amikor 20kiló plakáttal jártam Bp-t nagyjából 4 napig.

Ha nincs semmi jele annak,hogy ezt nem kellett volna(barnázás,vérzés,görcsök)akkor semmi baj sincs:)

2008. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tologatas jobb, mint az emeles :)

Tudsz olyan fogast talalni, amivel kimeled a pocit, en ma kiserleteztem ki, mert festem a babaszobat, es en is tologatom ide-oda a butorokat.

De ovatosan mindent!

23 hetes kismama

2008. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A franciaágyat, kanapét, komódot , fotelt és egy polcrendszert én is minden héten arrébbtoltam, hogy felmossak alattuk és kiporszívózzak. Most pár hete hagytam abba, mert már nagyon kifárasztott, de baj nem lett. Mindig annyit csinálj, ami még "jól esik" és nem fáraszt ki nagyon és nem okoz fájdalmat.

37 hetes kismama

2008. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!