Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttátok már ezt? Most találta...

Láttátok már ezt? Most találtam. Aki bútor vásárlás előtt áll lehet jól jön neki.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 24. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez valóban nagyon baráti áron van!
2011. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ér annyit sem, xar bútorlap.

natúr fenyőt azstlos simán csinál ennyiért

2011. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi 36000-ért vettünk ágyat, amihez hozzá van 2 oldalról toldva egy - egy polcos szekrényke + pelenkázó. A későbbiekben pedig ifjúsági ággyá alakítható.

Ennek tükrében talán ár - érték arányban van...

Én mondjuk vettem még egy 4 fiókos komódot 11000-ért.

2011. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kinek mi..

szerintem jó drága.

2011. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
hát jah nem mindenki él segélyekből...
2011. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mintha közöd lenne hozzá, de nem élünk segélyen. Megtehetném, mégsem adnék ki erre ennyi pénzt. Ennyi.
2011. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem asztalos, úgyhogy én most könnyen mondom, hogy drága. De a hozzá nem értőknek írom, hogy a legolcsóbb fenyő bútorlapból van, idegen asztalos is megcsinálja ennyiért, és olyan méretűre, amilyenre szeretnéd.
2011. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ikeából 25ezerből berendeztem a babaszobát, én is megtehettem volna a brendonos cuccokat, de eszem ágában sem volt ennyit kiadni érte :O

inkább egy fullosabb babakocsi...

2011. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!