Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a győri Lendvai Viktor nőgyógyász dokival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szültél nála? Jártál hozzá terhesgondozásra? Ha igen, oszd meg légyszi velem! Köszönöm!
2012. okt. 19. 16:04
1 2
 11/12 Kósa Roberta Lilla válasza:
Egy még aktuálisabb vélemény!:)Én ugyan nem terhesgondozásra,hanem nőgyógyászati betegként járok hozzá és csak jókat tudok róla írni. Nem mogorva,hanem türelmes,szépen szól az emberhez,ami a nőgyógyászok többségéről sajnos nem mondható el. Szóval csak ajánlani tudom,ha valakinek szülész-nőgyógyászra lenne szüksége.:)
2015. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Egy még frissebb vélemény róla. :)

Én hozzájárok minden bajommal (szerencsére ritkán van ilyen), ill. most nála voltam terhesség megállapításon is. Velem mindig kedves (nem nyálasan, nem tenyérbe mászóan), figyelmes, mindig elmondja, hogy mit, hogyan fog csinálni, mielőtt bármit csinál mondja, hogy hova nyúl. Mindent elmagyaráz és ha kérdésem volt/van, normálisan, érthetően válaszolt.


Emberségesen bánt/bánik velem, soha nem éreztem azt, hogy darab-darab, tudjuk le aztán jól van az, jöhet a következő... nem "futószalagszerű" a betegeivel.

Én rettentően szégyenlős, gátlásos vagyok, sőt iszonyatosan zavarba tudok jönni, ha egy férfi orvos előtt kell levetkőzni, hogy megvizsgáljon. Na, nála ezen túl lendületem évekkel ezelőtt, az első "találkozónk" alkalmával és azóta sincs ilyen feszélyező, kellemetlen érzés bennem.


Nekem a terhességem sajnos elhalt és megkértem, hogy a missed ab. műtétet majd ő csinálja. Nem csinált belőle problémát, és megmondta, hogy mikorra kérjek időpontot a műtétre.

Sőt, nekem a műtét előtti napon spontán megindult a vetélés, jól meg is ijedtem, és hirtelen azt sem tudtam mi történik, így írtam neki egy emailt, és visszaírt fél órán belül, hogy menjek be a kórházba, ahol megvizsgálnak, majd eldöntik, hogyan tovább.


A műtét előtt pedig odajött hozzám, kedvesen, empatikusan beszélt velem, elmondta a szokásos dolgokat, elmondta, mikor és hova menjek hozzá kontrollra, megsimította a vállam és egy aprócska mosolyt küldött, amitől sokkal jobban megnyugodtam, így a műtőbe is úgy toltak már be, hogy jó kezekben leszek, mindent meg fog tenni, hogy a műtét jól sikerüljön.


Egyébként az egész rövid terhességem alatt, nagyon alaposan, körültekintően és türelmesen járt el, őszintén, határozottan megmondta a dolgokat, tanácsokkal látott el.

Ezen terhesség alatt pedig találkoztam több nőgyógyász szakorvossal is a különböző vizsgálatok okán... hát nagyon vegyes volt a felhozatal. Az egyik full bunkó paraszt volt az UH-n (ezzel a dokival "szerencsémre" kétszer is találkoztam), a másik nem vette komolyan a genetikai tanácsadást és a problémáimat, a harmadik bár normális volt, de mégis azt éreztette velem, hogy mi a f***t keresek ott, a negyedik megvizsgált, összenyomkodott, de csak hümmögött és nem mondott semmit, a kérdéseimre nem válaszolt, vagy valamit elmotyogott a bajsza alatt, az ötödik nagyon durván vizsgált és amikor kiült az arcomra, hogy ez mennyire fáj, akkor annyit mondott, hogy igen, ez kellemetlen, nem tudom mire számított... Tőle hasfájással távoztam... Kicsit sem éreztem megalázva magam ezen orvosok által.


Szóval, aki olyan dokihoz szeretne menni, aki mézes-mázasan kedves, akkor nem ő az embere...

De az én szememben ő kedves, empatikus, alaposan és jól végzi a dolgát, szakmailag is TOP doki.

2023. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!