Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a nőgyógyász hasi ultrahang...

Ha a nőgyógyász hasi ultrahangot csinál mit mond?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy eddig hüvelyit csinált és akkor ugye egyértelmű hogy azt mondja vetkőzzön le. Vagy olyan is volt hogy csak hasit csinált de mivel kenetet is vett szintén vetkőznöm kellett. Tehát ha nem vizsgál csak hasi uh-t csinál akkor mit szokott mondani? Lehet hogy hülye vagyok, de mindig attól félek hogy feleslegesen levetkőzök neki.
2012. okt. 18. 11:35
 1/4 anonim válasza:
EL fogja mondani, hogy mit vegyél le. Ne parázz. Nálam kérte, hogy derékig teljesen, de a kaptam egy ilyen kendő szerűséget amit magamra terítettem és így kicsit komfortosabb volt a helyzet. Mikor babával csináltak hasi ultrahangot akkor csak lejjebb kellett húznom a nadrág derekát, így is akkora volt a hasam, hogy az alját is meg tudta nézni :)
2012. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is babával lesz és a következő már tuti hasi lesz. Azért is kérdeztem.
2012. okt. 18. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia az én dokim csak felhuzta a pulcsit illetve egy kicsit lentebb a gatyót de nem kellett levetköznöm...ne aggodj mindent mond..:-)
2012. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kicsit kellett le húznom a nacit de nem kellett levetkőznöm.
2012. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!