Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a győri Lendvai Viktor nőgyógyász dokival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szültél nála? Jártál hozzá terhesgondozásra? Ha igen, oszd meg légyszi velem! Köszönöm!
2012. okt. 19. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 3 éve még Pécsen tevékenykedett, ügyeletesként szültem nála és mindennel meg voltam elégedve vele kapcsolatban.
2012. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. okt. 19. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hozzá járok terhesgondozásra, sztk-s rendelésre, szóval nem magándokim, de le a kalappal előtte. Nekem nagyon szimpatikus, kedves és ami a legfontosabb nagyon ALAPOS! Soha nem engedett el úgy, hogy ne nézte volna legalább a babám szívhangját, vizsgálatok közben mindig körültekintő, mindig megnézi alaposan a leleteket...... szóval szerintem nagyon jó doki!!! Most kedden megyek hozzá 38 hetesen... :-D
2012. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Puszedly :-) ***** válasza:
100%

Szép napot Mindenkinek!

Dr. Lendvai Viktor segítette világra a kislányomat.

Őszinte meggyőződéssel állíthatom,hogy egy rendkívül megbízható Ember.

...A várandóságom ideje alatt volt egy saját orvosom aki 12000 Ft-ot kért minden vizsgálatért + egy nyomorúlt fényképért még egy 1000-Ft-ot majd szülés előtt 2 hónappal közölte velem,hogy valószínűleg nem fog

ráérni amikor rám kerül a sor. Nos mivel az Orvosok nem szeretik átvállalni a kismamákat a várandóság utolsó harmadában így kétségbe esve kerestem fel a körzetembe tartozó Lendvai Viktort. Nem mondtam el neki,hogy miért váltanék.Hiszen eszemben sem volt lejáratni a másik "megbízhatatlan"Dokit.Az igaz ugyan,hogy soha nem is kérdezte.

Viszont mindig udvariasan és körültekintően fogadott és kezelt. SOHA SEMMILYEN OKOT NEM SZOLGÁLTATOTT ARRA VONATKOZÓAN,HOGY NE BÍZZAK MEG BENNE.

...A nagy napon,este 7:30 kor hívtam fel a Viktort azzal ,hogy már 5 perces fájásaim vannak .Így a kórházba csak a 3 percesekre érkeztem be...:-))

Természetesen azonnal jött.Végig mellettem volt nem kóvájgott el azzal,hogy majd vissza néz stb...(Ezt csak azért mondom mert hallottam ilyet is más Dokikról.)

Szóval végig ott volt mellettem derűsen & mosolygósan mintha ezzel is nyugtatni akart volna.Végül éjfél után 10 perccel született meg az első Gyermekem Tündike.

A Kislányom épp most 8.-án tölti az első évét. Szeretnénk még Gyermekeket.Azt nem tudom,hogy mennyi kistestvér sikerül de azt igen,hogy vissza megyek a Lendvaihoz. (Ha minden igaz akkor már nem is soká!XD ) Ha kell akkor még innen ,Borsodból is, max. egy fél évig ismét lakást bérelek Győrben.

...Hogy mi a véleményem a Lendvai Viktorról?:-)))

Nos mit is mondhatnék többet?...Ő volt az az Ember aki jelen volt és végigsegített az eddigi életem legszebb és legnehezebb napján.

Üdv:Puszedly:-)

2012. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! És gratulálok Tündihez!
2012. okt. 31. 15:43
 6/12 A kérdező kommentje:
A 38 hetes kismamának könnyű szülést kívánok! és köszönöm a választ!
2012. okt. 31. 15:44
 7/12 anonim válasza:

Sziasztok! Habár a fiamat nem nála szültem, mert más volt a fogadott orvosom, Ő volt ügyeletben aznap, és szimpatikus volt. Tudjátok, hogy nála mennyibe kerül egy vizsgálat?

Előre is köszi a választ :)

2012. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szia. 8000 ft.
2012. dec. 29. 10:53
 9/12 anonim válasza:
Köszi szépen :)
2013. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Egy aktuális vélemény (ha esetleg valakit mostanság érdekel a kérdés):

Dr. lendvai Viktor a legjobb nőgyógyász, akivel eddig összehozott a sors. Első gyerekemet nála szültem tavaly itt Győrben. Nem volt fogadott dokim, ő volt épp az ügyeletes. Ennek ellenére egyáltalán nem hanyagolt el. Teljesen korrekt módon ott volt, bemutatkozott, és vezényelte a dolgokat. A végén pedig úgy összevarrt, hogy szülés után 6 héttel nagyítóval is alig találták a gátmetszésem helyét.

Később egy rutin vizsgálatra megintcsak hozzá kerültem. És ismét nem kellett csalódnom. Alaposan végezte a vizsgálatot (Közben mindig mondja, hogy most épp mit fog csinálni. - Nekem ez is nagyon szimpatikus, hogy nem csak úgy hirtelen benyúl, meg benyomja, meg itt piszkál-ott piszkál, hanem előtte közli, hogy akkor most ez meg ez lesz...), kedves volt, de nem az a túlzottan zavarbaejtősen, csak épp annyira, hogy ne legyen feszült a hangulat.

Szóval véleményem szerint egy nagyon korrekt, szimpatikus doki.

Magánrendelőjében még nem voltam, de ha lenne rá pénzem, tuti hozzá járnék.

2014. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!