Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy telik az idő egyre...

Ahogy telik az idő egyre jobban várom a babámat. Ti is így vagytok ezzel? Kíváncsi vagyok rám fog e hasonlítani, milyen lesz a hangja stb

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok. Minden ejjel valamilyen formaban rola/vele almodom:) nagyon kivancsi vagyok mar a kislanyunkra!:)) mar kesz a babaszoba, babakocsi, ruhak, minden megvanv par apro mutyur hianyzik csak.

Nem tudom, hgy fogom kibirni meg ezt a 8-10 hetet:) de legalabb 8 hetig meg maradjon csak bent es novekedjen szepen:)))

2012. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi is egyre izgatottabbak vagyunk :) mióta érzem mozogni, párom folyton azzal nyüstöl, hogy ő is akarja már érezni a kezével, de ez még pár hét lesz :)

voltunk 4D-n ahol a baba jól bemutatott a világnak, de szó szerint :) ezen nagyon jót nevettünk, mert mi is folyton ilyen kézjeleket küldünk egymásnak (nálunk más jelentése van ennek, kb a szeretleket jelenti). szóval már most hasonlít ránk :) ahogy néztem őt, rengeteg olyan mozdulata volt a picinek, amiket én is szoktam csinálni... lehet hogy csak túl sokat képzelek a dolgok mögé, de olyan jó ábrándozni ezeken :)

nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy picinek milyen lesz, hasfájós, nyűgös, vagy egy nyugis baba. kíváncsi vagyok melyikünktől mit örököl. szóval rettentően várjuk már a pici érkezését.

hány hetes vagy?

20hkm

2012. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen ezzel mi is így vagyunk :) rettentően várjuk már a kislányunkat a párommal együtt, de még hátra van 10-12 hét, remélem marad még egy 10 hetet :) alig várom hogy a kezemben tarthassam, hogy láthassam. nagyon kíváncsi vagyok hogy kire fog jobban hasonlítani, milyen lesz a természete, vagy mennyire lesz aktív (pocakban rettentő aktív kislány, reméljük kinn kicsit kevésbé lesz az). még pár dolog hiányzik, de már majdnem minden megvan, a komolyabb dolgok meg már megvannak, szóval nem vagyunk elmaradva sem :)
2012. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már 33hetes vagyok.maradhat még bent,de 36-37hetesen ha már nem koraszülött akkor ne maradjon eldugva 40hétig:)Mondtam az apukának is,hogy ha meg lesz oda se adom senkinek még neki sem:) 4D-s képeken tiszta apja,a szája az orra.Nekünk is elvileg minden meg van,1-2dolog nincs mint pl fürdetéshez a baba alá szivacs.meg hát majd út közben kiderül mi nincs még.
2012. okt. 9. 14:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is rettentő izgatott vagyok,szintén 33 hetes.Nagyon kíváncsi vagyok a kislányunkra,milyen lesz,lesz-e haja stb. Próbálom lekötni magam,de állandóan Ő jár az eszembe:)
2012. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bár én még csak 10 hetes vagyok, de most kezd bennem megérni az ANYA LESZEK érzés. És egyre fantasztikusabb érzés, egyre kíváncsibb vagyok, vajon milyen lesz a pici, milyen nemű lesz, milyen lesz az arcocskája stb.

De még sok van hátra! Viszont az álmaimban már mindenhol terhesként szerepelek, igaz nincs hasam még, de tudom magamról, hogy babát várok. :-)

2012. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Első 3-4 hónapban én is álmodtam,hogy terhes vagyok,de hasam nekem sem volt.És folyamatosan azt álmodtam,hogy rágyújtottam és olyan jól esett és aztán jutott eszembe,hogy hát én terhes vagyok,most mi lesz.Valószinüleg attól volt,hogy előtte tizen évekig cigiztem.
2012. okt. 9. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kb 1 hete voltam teljesen bezsongva hogy húh mikkor telik el már az a pár hónap vele álmodtam, milyen lesz a kis arca, szeme minden.(Első baba) Most meg párom van besózva mert este olvas neki most már mesét és majd kiugrik úgy mocorog közbe!! Szóval tetszik neki apa hangja!

23h kismama!

2012. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok, túl egy visszatartáson, a kislányom 32. héten úgy gondolta, meg kéne születni... Görcsöltem, keményedtem, nyílt a méhszájam és rövidült a méhnyak is...

Nekünk legalább 1-2 hetet kell kibírnunk, és én is alig várom azt a napot, amikor végre meglátom a kislányom. Folyamatosan azon gondolkodom én is, hogy vajon hogy néz ki (28. heti UH alapján az arca teljesen a férjemé), milyen az arca, szeme, orra, szája, lesz-e haja stb, és már-már elképzelem, hogy a karjaimban tartom, szoptatom, fürdetjük a férjemmel... és érzem a melegét... De velem együtt a férjem is nagyon izgul, ő is nagyon várja már :)

2012. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!